ABIBKA SŁONECZKO*PL
Kocica Brytyjska Niebieska Krótkowłosa (BRI A)
Urodzona 24. maja 2018
Możliwy odbiór po 23. sierpnia 2018
Zdjęcia w drugim tygodniu życia
Kocica Abibka ma jasne futerko bardzo puszyste, a do tego jej okrągłe duże oczy sprawiają, że jest po prostu piękna. To kotek w typie spokojnym, delikatnym i miłym. Raczej nie zapowiada się z niej rozrabiaka, tylko grzeczny kanapowiec. Jeszcze nie są w jej głowie podboje świata. Na razie dobrze jej w kocim posłaniu, a wyzwaniem jest opanowanie jak na razie trudnej sztuki chodzenia.
Zdjęcia w czwartym tygodniu życia
Koteczka jest już nauczona, że na człowieka się głośno miauczy, jak się chce by wziął na ręce. To są takie małe kulki a tak potrafią już sterować taką dużą istotą. Bo przecież nie można przejść obojętnie obok małej kociej kruszynki. Biorę więc ją na ręce. Najlepiej się na nich czuje. Chodzenie i poznawanie świata, to zadanie za trudne dla małej Abibki. Zapowiada się z niej przemiły kanapowiec.
Zdjęcia w piątym tygodniu życia
Ta sprytna koteczka opanowała właśnie technikę wspinania się na drapak. Na początku zaraz się zsuwała i nie mogła się dostać na samą jego górę. Jest to niewielki drapak, który wstawiliśmy do kociej zagródki, tak dla zabawy. I faktycznie to był dobry pomysł, gdyż kociaki mają z niego dużo frajdy, a w szczególności Abibka. Po wielu nieudanych próbach, ale przy wielkiej wytrwałości, udało jej się zdobyć szczyt. Teraz często można ją spotkać jak obserwuje swoje rodzeństwo z góry, siedząc na wierzchołku drapaka.
Zdjęcia w siódmym tygodniu życia
Abibka jest dużą i odważną koteczką. Wszędzie jej pełno. Bez wahania udaje się na coraz dalsze podróże w odległe od kociego posłania miejsca. A gdy na swojej drodze spotka innego kota: którąś z naszych dorosłych kotek, czy liliowe 3-miesięczne kociaki z miotu „Z”, to nie odczuwa że jest młodsza i mniejsza. Z ogonem skierowanym do góry jak antenka, podchodzi pewnym krokiem do nieznajomych i grzecznie się wita. Jest przyjacielska i chce poznać każdego naszego domownika. Nie zraża się nawet, gdy nieufna Rattata na nią na prycha. Uskakuje na bok, by się nie narażać starszej kotce, ale nie traci swojej pozytywnej energii.
Zdjęcia w dziewiątym tygodniu życia
Zdjęcia w dwunastym tygodniu życia