ALI SŁONECZKO*PL
Kocica Brytyjska Niebieska Długowłosa (BLH A)
Urodzona 24. maja 2018
Możliwy odbiór po 23. sierpnia 2018
Zdjęcia w drugim tygodniu życia
Ali jest wykapana mamą: ciemne futro z długim włosem. Ale nie tylko wygląd ma długowłosej piękności. Kocica ma równie żywiołowy temperament jak jej mamusia. Już zdominowała rodzeństwo. To ona pierwsza zajmuje miejsce przy kocim cycusiu. Jak na swój mały wiek, to już nieźle chodzi. Jej słodki koci pyszczek, tak wiele wspomnień przywołuje. Jakbyśmy znów mieli małą naszą Ekiczkę.
Zdjęcia w czwartym tygodniu życia
Z koteczka Ali jest tak, że nie da się jej zrobić na razie ładnego zdjęcia. Jej długi włos nie lubi być fotografowany i w rzeczywistości wygląda dużo lepiej niż na fotografiach. Poza tym ta mała koteczka, wcale nie chce siedzieć nieruchomo w miejscu, nawet przez chwilę. Kręci więc głową i udaje się jedynie uchwycić jej profil. Nie jest typem „nieporaduska”. Stara się sama rozwiązywać napotkane problemy. Gdy na początku ciągle zamaczała łapki w misce wody, gdyż po prostu nie widziała jej, nie marudziła i nie miauczała na mokrą sierść. Po kilku razach zaczęła omijać pełną miskę.
Zdjęcia w piątym tygodniu życia
Z Ali mamy już za sobą pierwsze zabiegi kosmetyczne. Długie futro wymaga ich więcej niż krótkie. Ale później jest niej piękna księżniczka z bajki. Tylko przez chwilę, gdyż ona woli wesołą zabawę niż piękne pozowanie do zdjęć. Uczesane futerko szybko się rozczochrało, gdy Ali postanowiła poganiać za piłeczką. Nic się jednak nie stało, a jej zachowanie wywołało nasze uśmiechy. Fajnie, że jest taką wesołą przytulanką. Sierść przecież można znów uczesać.
Zdjęcia w siódmym tygodniu życia
Ali jest koteczką na pierwszy rzut oka spokojną i wycofana. Ona nie podejmuje zabawy bezmyślnie lecz analizuje nową sytuację, obserwuje i jeśli oceni, że to może być fajne, to dopiero zaczyna wesołe dokazywanie. Oczywiście jak na wszystkie koty najlepiej działa na nią czerwone światło lasera i kolorowe piórka. Mam sentyment do tej koteczki, gdyż wygląda identycznie jak jej mama, gdy była mała.
Zdjęcia w dziewiątym tygodniu życia
Zdjęcia w dwunastym tygodniu życia