ARTYSTA SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzona 24. maja 2018
Możliwy odbiór po 23. sierpnia 2018
Zdjęcia w drugim tygodniu życia
Kocurek Artysta na razie jest spokojnym okrąglutkim misiem. Nie wykazuje cech psotnika, czy rozrabiaki. Choć zdarza mu się przewracać kartonowy bok kociej zagródki. Myślę jednak, że to robi nie dla psot, lecz żeby wyjrzeć jak wygląda świat poza tym kartonowym kocim posłaniem. Jest mądry, więc zauważył, że mama przeskakuje kartonowy bok i nie ma jej długimi chwilami. Jak zamiauczy, to oczywiście mama szynko wraca, ale to temu kocurkowi nie wystarcza. Chciałby wiedzieć co tam w świecie się dzieje.
Zdjęcia w czwartym tygodniu życia
Artysta jest ulubieńcem mojego męża. Sam wybrał dla niego imię. To bardzo fajny kocurek. Taki mały a już podskakuje jak piłeczka. Ma puszyste futerko i śliczny jasny kolorek. Jego wesoła minka jest urocza, a na buzi ma wielki wyraz zadowolenia. Lubi się bawić kolorowymi piórkami i grzechoczącymi piłeczkami. Beztrosko większość dnia sobie śpi.
Zdjęcia w piątym tygodniu życia
Ten kocurek zbudowany jest niby normalnie: łapki, ogon, brzuszek, plecki i głowa. Ale ta głowa jest fantastyczna: duża, z okrągłymi oczami i pełnymi policzkami. Wydaje się, że ten kotek dzieli się właśnie na dużą głowę i resztę ciałka. Artysta lubi być głaskany i dopieszczany. Można nosić go na rękach niczym króla, a on grzecznie rozgląda się wokół, jakby to co go otacza było jego królestwem. Nie je jeszcze kociej karmy. Maluszek lubi na razie tylko mleczko.
Zdjęcia w siódmym tygodniu życia
Artysta jest Kocurkiem wielce pieszczotliwym. Nauczył się miauczeć na ludzi, gdy tylko chce być wzięty na ręce. Ma piękną okrągłą głowę i duże błyszczące oczy, którymi niczym kot z filmu Shrek prosi o atencję. Fajnie się rozwija ten kocurek. Posmakował w jedzeniu surowego mięska z kurczaka i woli je niż mleczko kociej mamy. Ma duży apetyt, a w parze z nim idzie wzrost jego wagi. Ale to bardzo dobrze, gdyż kochanego kociego ciałka do przytulania nigdy nie jest za dużo.
Zdjęcia w dziewiątym tygodniu życia
Zdjęcia w dwunastym tygodniu życia