FIKO SŁONECZKO*PL
FIKO jest naszą bardzo energiczną kuleczką, którą zawsze interesują nieznane miejsca. Potrafi niezauważony wejść do otwartej „na ułamek sekundy” szafy.
Gdy tylko się da wymyka się na balkon, gdzie wszystko przecież jest takie nowe. Kiedy jednak przychodzą momenty, że FIKO jest już zmęczony,
natychmiast wspina się na łóżko i kładzie obok nas. Chyba, że akurat nikogo nie ma na łóżku, wtedy zajmuje wiklinowy koszyczek.Nie można się oprzeć urokowi tego kociaka. Na tym słodkim jego pysiu maluje się wielki uśmiech.
Jest bardzo pewny siebie i z wielkim przekonaniem ,że Jemu należy się najlepsze miejsce przy kociej mamie,
przepycha swoich braciszków, by zająć cycuś najbliższy serca kotki ABBIe.
Tam z pewnością najlepiej się śpi i mleczko jest najsmakowitsze.FIKO jest bardzo zwinny, świetnie już sobie radzi na czterech łapkach, śmiało stawia kroki choć nieco chwiejnym sposobem.
Jest w tym najlepszy i ma czym popisać się przed braciszkami i siostrzyczką, którzy jeszcze nie chodzą a tylko pełzają jak słodkie ślimaczki.
Kiedy tak sobie spaceruje pomiałkuje przy tym milutko, chcąc w ten sposób zwrócić na siebie uwagę wszystkich by pokazać jakim jest SUPER GOŚCIEM.
FIKO ma śliczne duże oczy jak jego mama Abbie i potrafi głęboko się nimi patrzyć prosto w ludzkie oczy, tak aż do samego serca.