LICZNE GRONO KOCIAKÓW Z MIOTU T ur. 28 LIPIEC 2020


Rodzicami zostały koty młode, lecz w pełni gotowe na bycie rodzicem:
Kocur Johnny Bravo

Wesolutka Ekierka


Kociąt urodziło się dużo. Taki miot nie zdarza się często. Martwiliśmy się w równym stopniu o mamę, jak także o maluszki. Chcieliśmy, by wszystko z nimi było w porządku. Ekierka jest koteczką młodą i miała wcześniej tylko jeden miot: dwóch słodkich chłopaczków Mavericka i Maxa.
Macierzyństwo to jednak wielka wewnętrzna siła, którą się po prostu ma. Nie można się tego nauczyć. U Ekierki ta siła okazała się być ogromną. Nie wiem jak ona to robi, ale daje radę ogarnąć całą ósemkę. Oferowaliśmy jej naszą pomoc. Zrobiłam w butelkę zastępcze kocie mleko i chciałam dodatkowo podkarmić maluszki. Okazało się, że one nie potrzebują mojego wsparcia. To takie słodkie!!!
Przeciwko naszej dziewiątce zdawało się być słońce - upały są prze mocne. Ekierka tak sobie radzi, że w dzień przenosi swoje dzieciaki na podłogę. Jest w tym bardzo skrupulatna, gdyż choć nie potrafi liczyć, zawsze cała ósemka jest przeniesiona z kociego kartonu na chłodniejszą podłogę. Wczesnym wieczorem my dwunogi przenosimy jej dzieci z powrotem do kartonu. Czujemy się bezpieczniej, gdy zasypiamy ze świadomością, że takie maluszki znajdują się w kocim legowisku.
Bardzo się cieszymy, że każdego kolejnego dnia cała nasza kochana dziewiątka ma się dobrze.
KOCUREK NIEBIESKI KOCUREK NIEBIESKI
WOLNY WOLNY
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA

KOCICA NIEBIESKA KOCICA NIEBIESKA
Wstępna rezerwacja dla Pani Marty WOLNA
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA

KOCICA LILIOWA KOCICA LILIOWA KOCICA LILIOWA KOCICA LILIOWA
WOLNA WOLNA Wstępna rezerwacja dla Pani Żanety WOLNA
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA