KOBRA SŁONECZKO*PL
Jest kotką brytyjską któtkowłosą niebieską Jest bardzo mądra, sympatyczna, spokojna i bezproblemowa
Kotka, nie da się ukryć, jest świetna. Ma po prostu fantastyczną osobowość. Jest odpowiedzialna i bardzo opiekuńcza względem swoich dzieci. Bacznie zawsze obserwuje jak kociaki się bawią, a głośnym "miau" pokazuje swoją dezaprobatę do ich psot. Poza tym to piękna kotka o futrze ciemnym jak granatowe wieczorne niebo.
RATTATA SŁONECZKO*PL
Kotka brytyjska krótkowłosa niebieska
Nasza koteczka, którą określamy NUMER 1.
Jest bardzo ładna pod każdym względem: gęste błyszczące futro, pomarańczowe duże oczy, wzorowa kondycja. Kochamy ją, gdyż jest typowym domownikiem właśnie naszego mieszkania. Tzn. Gdy mamy gości, Rattata znika. Pojawia się dopiero wtedy, kiedy w domu są sami domownicy. Miauczy każdemu z osobna prosto w twarz, dopominając się głaskania.
YVY SŁONECZKO*PL
Kotka brytyjska krótkowłosa niebieska
Nasza piękność, córka ukochanego kocurka Pikachu
Kotka jest jeszcze dzieciakiem. Dlatego jest bardzo chętna do zabawy. Najlepszą frajdą jest bieganie jak szalona od okna w jednym pokoju, do drzwi balkonowych w przeciwległym pokoju.
Najśmieszniejsze jest to, że nikt w naszym domu nie pamięta jak ta wesoła kotka ma na imię. Wszyscy nazywamy ją NASZKA.
PIKACHU
Kocur brytyjski krótkowłosy niebieski
Miły spokojny kocurek
Jak na kocura, to jest bardzo spokojny i grzeczny. Mieszka sobie w naszej kuchni, gdzie byczy się na drapaku, na najwyższej półce i wygląda przez okno. Czasem z nudów zagryzie firankę, więc ja ciągle muszę ją skracać, żeby nie była zrywana przez kochanego kocurka. On jednak, nie wiem jak to robi, ale sięga nawet do takiej króciutkiej i bardzo wysoko zawieszonej. To nie jedyna rzecz, którą lubi po swojemu ustawiać. Pikachu bawi się kalendarzem. Sam ustala jaki jest dzień i przestawia plastikowy wyznacznik. A czasem w ramach sprzeciwu, ten wyznacznik znajdujemy zdjęty, gdzieś na podłodze lub za szafką.