SCOOBY SŁONECZKO*PL
KOCUREK BRYTYJSKI NIEBIESKI KRÓTKOWŁOSY
Urodzony 22. kwietnia 2017r. KOCUREK GOTOWA DO ODBIORU

Scoobi jest bardzo duży i najciemniejszy. Ma silną osobowość i jest bardzo pewny siebie, taka z niego zadziora. Odważny i wesoły.
Scooby towarzyszy nam we wszystkich domowych czynnościach. Mojej córce pomaga karmić rybki i odrabia z nią lekcje: spadające długopisy z biurka to jego zasługa. Ze mną gotuje obiady, szczególnie lubi gdy robię dania mięsne, wtedy liczy na mały kąsek surowego mięsa dla siebie. Kiedy już się tak napracuje to udaje się na kanapę do mojego męża by razem z nim sprawdzić maile na telefonie.
Scooby rośnie na wielkiego przystojniaka, jednak nadal najważniejsza jest dla niego dobra zabawa. Nawet, gdy zdarzy mu się drzemka w środku dnia, to sen ma na tyle lekki, by nie ominąć niczego fajnego co się dzieje wokół. Wystarczy tylko wziąć do ręki zabawkę i nie wiadomo skąd, ten słodki kociak już stoi koło nas gotowy i chętny na wspólne harce. Robi to tak zwinnie i niepostrzeżenie, że myślę sobie "To chyba jest jakiś koci ninja!" Wtedy nie mogę przed zabawą niczego innego, jak wziąć go na ręce i mocno pościskać. Po prostu nie da sie nie dać buziaka takiemu słodkiemu pyszczkowi.
Kocurek rośnie na poważnego gościa. Jest duży, a jego puszyste futro sprawia, że wydaje się jeszcze większy.
Ten rozrabiaka myśli sobie chyba, że jest już dużym, dorosłym kotem, gdyż tak się zachowuje.
Wchodzi na najwyższe podesty na drapaku, bez problemu wskakuje na wysokie blaty naszej kuchni.
Strofujemy go i uczymy dobrych manier.
To pojętny kotek więc szybko się uczy.
Fajnie się go przytula, gdyż jest takim słodziakiem.
Ten kotek zbudowany jest głównie z dużego okrągłego brzuszka. Ma ładne ciemne futerko, niezwykle puszyste. Duży z niego kocurek i bardzo śmieszny. Dla mnie to przypomina on Sylwestra Stalone - ma te same ujmujące spojrzenie. A poza tym to prawdziwy macho. Potrafi nieźle przywalić małą kocią łapą naszemu starszemu kocurowi. Nie przejmuje się faktem, że z niego jest przecież mały kotek.