UPSSARIN SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzony 23. listopad 2020
Możliwy odbiór 14 luty 2021
Zdjęcia w dziesiątym tygodniu życia
Upssarin jest kotkiem towarzyszącym, czyli bardzo się interesuje tym co robi człowiek. Ciekawią go takie czynności jak odkurzanie - i się nawet nie boi tej przerażającej maszyny. Najfajniej według niego jest jednak wtedy, gdy człowiek daje jeść lub macha energicznie piórkiem.
Filmik w siódmym tygodniu życia
Kocurek Upssarin cały czas by się bawił. Troszkę zje, troszkę pośpi i wciąż biega za piłeczką, szamocze piszczącą myszkę lub rozszarpuje zabawki z piórek. Słodka jest ta jego zabawa.
Zdjęcia w piątym tygodniu życia
Ten kocurek jest stworzony do zabawy. Nie lęka się nowych miejsc, jeśli tylko będzie miał się czym bawić. Nie jest wymagający. Jeśli w pobliżu nie znajdzie piłeczki, piórka, czy myszki, to wystarczy mu koci ogon - czyjś (rodzeństwa lub mamy) albo ewentualnie swój.
Zdjęcia w trzecim tygodniu życia
Upssarin to mały wesołek, który już pokazuje, jak bardzo uwielbia zabawę. Jeszcze nie nauczył się chodzić, a już łapkami próbuje zaczepiać ogonki swojego brata i siostry. Mamę zaś wciąż usiłuje złapać za jej wibrysy. A kiedy robiliśmy zdjęcia, to najbardziej spodobała mu się niebieska piłeczka, która dotknięta łapą zaczyna się toczyć. Ależ to było dla Upssarina ekscytujące.
Zdjęcia w drugim tygodniu życia
Upssarin ma śliczne jaśniutkie futerko. Jest drobniejszej budowy niż brat, ale słodkością wcale mu nie ustępuje. Kocurek ten lubi zajmować środkowe miejsce pośród kociego rodzeństwa. Tak otoczony, ma miękko, ciepło i milusio.