UZI SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzony 23. listopad 2020
Możliwy odbiór 14 luty 2021
Zdjęcia w dziesiątym tygodniu życia
Uzi to przystojniak! Kocurek jest grzeczny, pełen dobrych manier. To taki dżentelmen w 100%. Jednak w czasie zabawy, zapomina o arystokratycznym usposobieniu i z zapałem oddaje się gonitwie i gryzieniu wspólnie z rodzeństwem. Uzi odkrył, że człowiek także dobrze się nadaje do zabawy.
Filmik w siódmym tygodniu życia
Kocurek Uzi to głównie pieszczoch. Jest jak jego tata Johnny - duży i milutki w sam raz do przytulania, a przecież jeszcze urośnie. Zabawę Uzi lubi równie mocno jak pieszczoty.
Zdjęcia w piątym tygodniu życia
Kocurek Uzi jest spokojnym, miłym grubaskiem. Jak każdy kociak lubi zabawę, ale widać że stworzony jest do przytulania. Odkrył właśnie jak dobrze potrafią głaskać ludzkie dłonie. Nawet po brzuszku!
Zdjęcia w trzecim tygodniu życia
Uzi lubi jeść, ale to świetnie się zgadza, gdyż jego mama ma tylko trójkę kociaków pod opieką, więc mleczka nikomu nie brakuje. Uzi jest wielkim dżentelmenem i nigdy po jedzeniu nie zapomina umyć pyszczka. Nauczył się to robić dopiero niedawno więc nie osiągną jeszcze mistrzostwa w tej dziedzinie, ale gdy usiłuje swoją łapką dosięgnąć swojego pyszczka, wtedy wygląda przeuroczo.
Zdjęcia w drugim tygodniu życia
Uzi jest ciemnym dużym kocurkiem. Urodził się jako pierwszy. Taki z niego miś. Ma okrągłą głowę, duże oczy na razie w kolorze niebieskim, oraz małe słodkie uszka. Jest silny i stara się już unosić głowę do góry, by rozejrzeć się dookoła.