WEAL SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzony 15. grudnia 2020
Możliwy odbiór po 14 marca 2021
Zdjęcia w dziesiątym tygodniu życia
Weal jest odważny i śmiało stawia swoje kroki po całym mieszkaniu. Obserwując duże koty, nauczył się nawet wchodzić na najwyższy drapak i nie ma problemu zeskoczyć z niego, choć jest to już skok z dużej wysokości.
Zdjęcia w ósmym tygodniu życia
Weal bardzo lubi się bawić. Jednak to posłuszny i grzeczny kocurek. Gdy mama miauczeniem woła swoje dzieci, on zostawia zabawki i wraca szybciutko, by napić się mleczka. Choć to już samodzielny kotek, to bliskość mamy jest dla niego bezcenna.
Zdjęcia w szóstym tygodniu życia
Weal to bardzo ładny kot. Jest grzeczny i ma miłe usposobienie. Dobrze go mieć na rękach i głaskać, ale równie dobrze jest bawić się z nim.
Zdjęcia w piątym tygodniu życia
Weal to mądry kocurek, dlatego zanim zaczął wesołą zabawę z nowymi dużowymi pluszowymi zabawkami, najpierw upewnił się czy to nie jest coś niebezpiecznego. Z dystansem obejrzał i obwąchał wszystko, a potem zabawie nie było końca
Zdjęcia w trzecim tygodniu życia
Weal miewa się dobrze. Jest bardzo odważny, nie przejął się tym, że został przeniesiony na rękach z dala od mamy i kociego rodzeństwa. Rozejrzał się dookoła, ziewną i uznał to za nową świetną przygodę. Kocurek ma zbite i zwarte ciało, tak że każdy gram jego masy czuje się w dotyku i w jego ciężarze. Piękne okrągłe, duże oczy błyszczą radośnie. Futerko jest gęste i sztywne. Zapowiada się z niego prawdziwy przystojniak.
Zdjęcia w drugim tygodniu życia
Trudno wymyślić imię dla takiego przystojnego kocurka, zwłaszcza że jest się ograniczonym do pierwszej litery imienia, która ma być "W". Zdecydowałam się na imię WEAL- mi się podoba nawet jego polska wymowa. Z języka angielskiego, brzmi ono WEL, a tłumaczy się "dobrobyt". Kocurek nosi imię jak kanadyjski przystojny zawodnik hokeja. Myślę, że Jordan Weal może być dumny ze swojego kociego imiennika.