WEEDLE SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzony 15. grudnia 2020
Możliwy odbiór po 14 marca 2021
Zdjęcia wd ziesiątym tygodniu życia
Weedl lubi się wylegiwać. Jest z niego typowy brytyjczyk - leniuszek i pieszczoch. Zmienia tylko miejsca odpoczynku. Czasem jest to łóżko,, czasem parapet okna, czasem drapak. Między odpoczywaniem spędza czas na zabawie.
Zdjęcia w ósmym tygodniu życia
Weedl potrafi już wyjść z kociego kojca. I to nie szuka jakiś nieszczelności na dole - jak jego rodzeństwo, ale wspina się po kracie zagródki, jak po drabinie. Pierwsze co go zafascynowało w wielkim świecie, to okno i padający śnieg. Myślę, że niedługo zawędruje do łóżka.
Zdjęcia w szóstym tygodniu życia
Weedl dziś był troszkę onieśmielony wielkim światem. Ma jednak dużo zaufania do nas ludzi i prawie nie okazywał swojego zdenerwowania. Po chwili wesoło bawił się piórkiem.
Zdjęcia w piątym tygodniu życia
Weedl to pieszczoch każdym calem.
Zdjęcia w trzecim tygodniu życia
Weedl jest bardzo puszystą i mięciutką kuleczką. Bardzo miło się go przytula i głaszcze. Poza tym ma piękne okrąglutkie policzki. Dobrze sobie już radzi ze stawianiem pierwszych kroków. Na razie jeden na pięć wychodzi mu dobrze, ale to i tak lepiej niż radzi sobie jego rodzeństwo. Kocurek zaczyna sam myć sobie pyszczek. Słodko wygląda liżąc sobie łapkę.
Zdjęcia w drugim tygodniu życia
Skoro rodzice tego kocurka mają imiona Pokemonów - Pikachu i Rattata, dlatego zdecydowaliśmy się żeby on również miał imię takiego śmiesznego stworka, czyli: WEEDLE (czty. ŁIDL). A poza tym nazwa kojarzy się z czekoladą Wedla. Wszystko więc się zgadza, gdyż jest to wesoły, słodki kocurek.