XARA SŁONECZKO*PL
Kocica Brytyjska Niebieska Krótkowłosa (BRI A)
Urodzona 10. styczeń 2021
Możliwy odbiór przed Wielkanocą 2021
Zdjęcia w dziesiątym tygodniu życia
Xara jest dużym pieszczochem. Tak się nauczyła, że lubi spać z ludźmi. Więc tylko wypatruje czy ktoś akurat nie leży na łóżku, by się koło niego położyć. A najlepiej jeszcze przy ręce, gdyż lubi być głaskaną.
Zdjęcia i filmik w dziewiątym tygodniu życia
Xara ma mięciusie futerko. Lubi się przytulać. Bywa trochę nieśmiała, ale to tylko dlatego, że lubi być w centrum uwagi: komplementowana, głaskana i brana na ręce.
Zdjęcia w siódmym tygodniu życia
Xara ma duże zaufanie do ludzi. Bez problemu pozwala nam dokonywać różnych zabiegów kosmetycznych: wycieranie oczek, czesanie futerka, obcinanie pazurków. Również zabrana na sesję zdjęciową. Grzecznie się położyła, nie próbowała uciekać, ani nie przestraszyła się.
Zdjęcia w piątym tygodniu życia
Xara to żywiołowa koteczka, pełna energii pierwsza wstaje i ostatnia kładzie się spać, gdyż odważna poznaje świat. Ciekawie zerka co się znajduje poza kocim kartonem.
Zdjęcia w trzecim tygodniu życia
Xara jest najbardziej aktywną koteczką pośród sióstr. Ona zaczyna już pełzać i chce się w ten sposób przemieszczać. Chciałaby już poznawać świat.
Zdjęcia w drugim tygodniu życia
Xara ma ciemne futerko jeśli się na nią patrzy z góry. Jednak jej pyszczek jest srebrzysty i ślicznie kontrastuje z futerkiem. Gdy podrośnie jej kolor będzie na całym ciałku jednolity.