YODA SŁONECZKO*PL
Kocurek Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzony 3. kwietnia 2018
Możliwy odbiór po 20. czerwca 2018
Zdjęcia w drugim tygodniu życia
Kocurek otworzył już oczka, które na razie mają kolor niebieski. Dużo śpi i dużo je. Zdrowo rośnie. Głównie wtula się w futro swojej mamy, a ona prawie wcale nie opuszcza kociego posłania. Czasem, gdy mamy nie ma, Yoda podnosi swą głowę wyżej i zaczyna się rozglądać dookoła. To początek jego życiowej przygody. Jest otoczony miłością i odpowiedzialną opieką z naszej strony, więc beztrosko poznaje świat.
Zdjęcia w trzecim tygodniu życia
Otrzymał imię po Mistrzu Jedi z „Gwiezdnych wojen”. Zawdzięcza to swojej mądrej mince, wielkiej odwadze i mocy rozkochiwania w sobie ludzi. My już Go bardzo kochamy. A on wcale nie przestraszył się nas – postaci dużych i zupełnie niepodobnych do jego kociej mamy. Wyczuł nasze intencje, które przecież są dobre. Zależy nam, by ten malec miał beztroski czas bycia słodkim kociakiem, a później dorastał w szczęśliwej ludzkiej rodzinie. Jego potencjalny właściciel powinien być przygotowany, że Yoda będzie dopominał się pieszczot i inteligentnego wspólnego spędzania czasu.
Zdjęcia w piątym tygodniu życia
Zdjęcia w siódmym tygodniu życia
Yoda jest przywódcą całej gromadki z miotu „Y”. Najbardziej energiczny, zaczyna zabawę, a polega ona na skokach na rodzeństwo. Jest sprytny, gdyż już potrafi wspinać się po kratkach kociego kojca i wychodzić z niego na zewnątrz. Teraz już jest gotowy na poznawanie świata. Z ogonkiem podniesionym do góry jak antenką, wesoło drepcze po całym naszym pokoju. Zapoznał się już z naszym miotem „Z”.
Zdjęcia w ósmym tygodniu życia
Zdjęcia w dziesiątym tygodniu życia