YUMIKA SŁONECZKO*PL
Kocica Brytyjska Niebieska Krótkowłosa (BRI A)
Urodzona 18. marzec 2021
Możliwy odbiór po 4. czerwca 2021
Filmik w dziewiątym tygodniu życia
Zdjęcia w dziewiątym tygodniu życia
Yumika to koteczka wesoła, odważna i wszędobylska. Lubi się bawić, lubi odkrywać nowe miejsca. Wszystko ją interesuje dlatego jest jej wszędzie dużo: ogląda przyniesione do domu zakupy, razem z moim synkiem rozkminiają działanie nowych zabawek, chętnie wygląda przez okno, a nawet zagląda do wanny, w której przygotowana jest kapiel. Nie zwraca nawet uwagi,gdy któraś duża kotka zdzieli ją łapą za zaglądanie do swoich dzieci. Pocieszna jest wielce.
Filmik w siódmym tygodniu życia
Zdjęcia w piątym tygodniu życia
Yumika najbardziej interesuje się tym jak wyjść z kociego kartonika. Chciałaby poznawać świat. Jednak uważamy, że to jeszcze za wcześnie, więc by zatrzymać ją na kocim posłaniu wymyślamy jej nowe zabawy. Piszcząca myszka, kocia wańka - wstańka, piłeczki, piórka. Koteczka jednak wciąż kombinuje jak się jednak wyrwać w wielki świat.
Zdjęcia w czwartym tygodniu życia
Yumika to duża koteczka. Bardzo ładna i bardzo fajna do głaskania. Dziś odważnie interesowała się prawdziwym ptasim piórem. Jest silna i stawia już pierwsze, narazie niezdarne kroki.
Zdjęcia w drugim tygodniu życia
Yumika ma ciemne futerko jak jej mama. Na razie widać na nim jasne i ciemne prążki, niczym wiewióreczka. Gdy kotka podrośnie, a jej dziecięcą sierść zastąpi dorosły włos, jej umaszczenie będzie jednolite.