YUPIK SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzony 18. marzec 2021
Możliwy odbiór po 4. czerwca 2021
Zdjęcia w dwunastym tygodniu życia
Yupik zauważył od razu, po wyprowadzce swoich sióstr, że jest w centrum zainteresowania. Bardzo ta rola przypadła mu do gustu. Często się kładzie na dywanie brzuszkiem do góry i czeka aż obok będzie przechodził człowiek. Kocurek wie, że na pewno zostanie pogłaskany.
Zdjęcia w jedenastym tygodniu życia
Yupik to szaleniec w zabawie. Bawi się tak długo, póki mu starczy sił. Później zasypia tuż obok człowieka. Poza tym ciekawi go wszystko dookoła. Z ogonkiem w górze zwiedza wszystkie zakamarki naszego mieszkanka. Dziś poznał także balkon. Uznał, że jest tam za gorąco.
Filmik w dziewiątym tygodniu życia
Zdjęcia w dziewiątym tygodniu życia
Yupik jest najmniejszym kotkiem w miocie. Siostry nieco go zdominowały. On przez to stał się spokojny i chodzi własnymi drogami. Po mieszkaniu spaceruje w poszukiwaniu spokojnych kątków. Lubi zagłówek naszego łóżka lub fotel.
Oczywiście namówiony do zabawy chętnie gania za piłeczkami lub podskakuje do piórka.
Filmik w siódmym tygodniu życia
Zdjęcia w piątym tygodniu życia
Yupik to wesoły i chętny do zabawy kotek. Już nauczył się turlać piłeczki i z zainteresowaniem ogląda jak bawi się mój syn. A dziś odkrył, że jego ulubiona zabawa to piórka.
Zdjęcia w czwartym tygodniu życia
Yupik jest nieco mniejszy od siostrzyczek, ale za to otoczony jest wielką troską. Często śpi leżąc na siostrach jak na materacu. codziennie jest przez nas głaskany i przytulany, zaczynając od słodkiego pyszczka, a kończąc na brzuszku.
Zdjęcia w drugim tygodniu życia
Yupik ma jasne futerko, bardzo króciutkie i mięciutkie. Jest w typie bałwanka: czyli wszystko ma okrągłe: śliczne uszka, pyszczek, łapki i brzuszek.