YVY (czyt. Ajwi) SŁONECZKO*PL
Kotka Brytyjska Niebieska Krótkowłosa (BRI A)
Urodzona 3. kwietnia 2018
Możliwy odbiór po 20. czerwca 2018
Zdjęcia w drugim tygodniu życia
Koteczka jest małym słodyczkiem. Na razie nieco nieufna, ale to tylko świadczy o jej mądrości.
Zdjęcia w trzecim tygodniu życia
Yvy to identyczna koteczka jak Yuki. Ma na razie tylko okrągłą głowę i okrągły tułów i jeszcze nie bardzo wie po co jej łapki, przecież leżeć można i bez nich. Lubi eksponować swój brzuszek, gdyż taka mała a zdarza jej się spać na pleckach. Słodko wtedy wygląda i oczywiście nie można tego brzuszka nie pogłaskać. Od małego więc jest przez nas przyzwyczajana, że ludzi po prostu zachwyca taki kociak. W przyszłości Yvy nie będzie miała żadnych zakazów ani barier dla swoich zachcianek, gdyż przecież takiemu pyszczkowi niczego nie można odmówić, więc ten pyszczek nie pozna co to znaczy słowo „nie”.
Zdjęcia w piątym tygodniu życia
Fajna jest to kocica. Taka trochę zadziora, czyli z wielkim temperamentem i własnym, nienarzuconym przez nikogo JA. Nie jest typem wycofanego kotka, bojaźliwego i spokojnego. Ona ma w sobie wielką odagę, energię i pewność siebie. Lubi zabawę i jest wszędobylska. Ale jak przychodzi chwila pieszczot, to grzbiet podnosi do góry do głaskania.
Zdjęcia w siódmym tygodniu życia
Yvy lubi piłeczki, które turla przed sobą i biega za nimi jak zawodowy footballowiec. Ma piękną okrągłą głowę i spojrzenie pełne ufności i miłości do nas. W wieku 7 tygodni stała się bardzo samodzielna, ale nadal najlepiej czuje się w towarzystwie swojej siostry i braci. Spanie na nich jest takie wygodne, a zabawa z nimi pełna radości.
Zdjęcia w ósmym tygodniu życia