ZIKO SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzona 20. kwietnia 2018
Możliwy odbiór po 6. lipca 2018
Zdjęcia w drugim tygodniu życia
Kociak robi wrażenie swoim szorstkim (odpowiednim dla tej rasy) futrem. Lubi spać na rodzeństwie. Kiedy więc wszyscy zasną przed nim, on używa swoich liliowych sióstr i liliowego brata jako materaca. Widocznie tak jest mu wygodniej.
Zdjęcia w trzecim tygodniu życia
Temu kocurkowi nie można powiedzieć, że brakuje mu uroku osobistego. Jest po prostu przepiękny. Ma jasne futerko jak kocia mamusia Kotemon. A pozatym niezły z niego model. Dźwięk aparatu bardzo go zainteresował i postanowił współpracować w czasie sesji, pokazując swój urok osobisty.
Zdjęcia w czwartym tygodniu życia
Zdjęcia w piątym tygodniu życia
Ziko jest słodkim kocurkiem, który został stworzony do przytulania i opiekowania się nim. Taki mały a wsuwa kocią karmę z wielkim apetytem. Co prawda na razie nie rozumie do czego służą miski. Karma przecież tak samo smakuje z miski jaki i z poza niej. A ta woda w innej misce, to wydaje się Zikowi, że jest do moczenia łapek.
Zdjęcia w siódmym tygodniu życia
Zdjęcia w dziewiątym tygodniu życia
Ziko jej mega wielkim pieszczochem. Uwielbia przebywać w towarzystwie ludzi. Najlepiej na kanapie i będąc głaskanym. Całuski w jego słodki pyszczek też jak najbardziej są wskazane. Ostatnie niedzielne popołudnie minęło nam właśnie na beztroskim leniuchowaniu: my ludzie, rozścielone łóżko, Ziko i jego siostra Zuri. Tak sobie właśnie odpoczywaliśmy.