ZIOMEK SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzona 20. kwietnia 2018
Możliwy odbiór po 6. lipca 2018
Zdjęcia w drugim tygodniu życia
Ziomek ma duże oczy, które szybko otworzył,
wielki pluszowy brzuszek - zawsze pełen,
oraz miękkie jedwabiste futerko z dużym połyskiem.
Lubi spać i to na razie najlepiej mu wychodzi.
Zdjęcia w trzecim tygodniu życia
Jest to bardzo okazały kocurek. To czego ma najwięcej, to brzuszek. Właściwie zbudowany jest tylko z brzuszka. Rośnie z niego leniuszek. Uwielbia leżeć obok mamy. Kiedy się go tylko podnosi z legowiska, od razu podnosi głośne „Miał”, które ustaje jak ręką odjął, gdy tylko odłoży się go na miejsce. Obok mamy. Ma bardzo duże oczy. Na razie, ten kotek, uznał że świat będzie obserwował na leżąco. Na pewno później da się namówić na wspólną zabawę z rodzeństwem, teraz przecież jest jeszcze malutki.
Zdjęcia w piątym tygodniu życia
Ten grubasek Ziomek, pięknie się rozwija. Z grubaśnego leniuszka zamienił się w pluszowego, puszystego misia. Lubi zabawę z rodzeństwem, ale nadal jest okrąglutki jak mały niedźwiadek. A do tego jego sierść z nieco dłuższym włosem, nadaje mu przesłodkiego wyglądu okrąglutkiej zabawki. Nie jest może sprinterem, ani żadną armatnią kulą. Chciałby szybko uciekać goniony przez braci, ale nóżki na razie mu się rozjeżdżają i w chwilę zostaje dogoniony. Ale to nic, gdyż Ziomek nie jest stworzony do berka. Woli zapasy niczym zawodnik sumo.
Zdjęcia w szóstym tygodniu życia
Zdjęcia w siódmym tygodniu życia
Ziomek jest taką pluszową kulką. Ma rozczochrane futerko, przez co jest taki urokliwy. Prawdziwy wyluzowany koleś. Chodzi sobie po mieszkanku jak ten boss: pewny siebie z ogonkiem jak sprężynką skierowaną do góry. Jest bardzo intensywny, gdyż wszystkiego czego się podejmie chce w dużych ilościach. Czyli: dużo smacznego jedzonka, dużo wesołej zabawy, dużo pieszczot i dużo snu.
Zdjęcia w dziewiątym tygodniu życia
Ziomek jest identyczny jak Zolly. Tak się podzieliła ta nasza siódemka, że on i ta mała koteczka są wykapanym tatą, a reszta gromadki bardziej przypomina mamę. O charakter nie ma co się martwić, gdyż za równo Kotemon jak i Jaguarek są super kochanymi i przytulaśnymi kotami. Mówiąc o podobieństwie do rodziców, mam na myśli wygląd. Małe koty rosną, dojrzewa i zmieniają się z wiekiem. Szczególności, gdy są małe to całkowicie inaczej wyglądają, niż jak dorosną. Ziomek będzie po prostu wyglądał jak tata.