ZOLTAN SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzona 20. kwietnia 2018
Możliwy odbiór po 6. lipca 2018
Zdjęcia w drugim tygodniu życia
Kocurek jest silny. Z łatwością unosi głowę do góry. Ma śliczna okrągłą głowę i pyszczek stworzony do "buziaczkowania".
Zdjęcia w trzecim tygodniu życia
Zoltan jest odważnym kotkiem, który zawsze ma jakiś plan do zrealizowania. Jak się już naje i wyśpi, to nie potrafi usiedzieć w miejscu. Na razie kocia rodzinka mieszka w kartonie, a on już poznał wszystkie jego kątki. Interesuje się już tym, co się dzieje poza kocim kartonem. Nie chciał uczestniczyć w sesji fotograficznej. Wolał swoim niepewnym krokiem, wyruszyć na wędrówkę. Na razie jego chodzenie, to tylko kilka kroków, mała wywrotka i od początku to samo.
Zdjęcia w czwartym tygodniu życia
Zdjęcia w piątym tygodniu życia
Zoltan jest wielkim przystojniakiem. Ma fantastyczną budowę: piękny pyszczek i fajne futro. Poza tym jest typem macho. Odważny, pewny siebie a do tego zrównoważony w swoim charakterze, gdyż jest zarówno wesołą i energiczną iskierką do zabawy, jak i pieszczochem lubiącym głaskanie. Kiedy się go weźmie na ręce brzuchem do góry, to Zoltan zamiera w bezruchu, a głowa opada mu na dół. Pozwala się głaskać, gdyż sam to bardzo lubi.
Zdjęcia w szóstym tygodniu życia
Zdjęcia w siódmym tygodniu życia
Kocurek Zoltan bardzo ostatnio urósł. Sam chyba także poczuł się starszy od rodzeństwa, gdyż postanowił przyłączyć się do watahy starszaków z miotu „Y”. Najlepszą zabawą są gonitwy po całym mieszkaniu. Taka zabawa w berka. Ale ja nie do końca rozgryzłam na czym polega ta zabawa. Kto kogo godzi? Po prostu nie są mi znane zasady tej gry. Kotkom chyba też nie są one znane, ale najważniejsze żeby był fun. A to Zoltanowi się udaje, gdyż zawsze ma ogon do góry jak antenka i zawsze widać na jego pyszczku wesołą minkę.
Zdjęcia w dziewiątym tygodniu życia
Zoltan jest bardzo bystrym chłopcem. Właśnie w ten weekend małe kociaki z miotu A2, miały przeprowadzkę z niewielkiego kartonu do większej kociej zagródki. Zoltan asystował przy tym poważnym przedsięwzięciu. Nawet łapka próbował już wspólnej zabawy z maluchami. One jednak na razie jeszcze są na to zbyt nieśmiałe. Ledwie się poruszają, swoim chwiejnym krokiem. Ale myślę, że wkrótce Zoltan będzie miał okazję do wspólnej wesołej zabawy.