CLAWDEEN ma pyszczek pełen słodyczy. Jest wykapaną mamą: delikatną, serdeczną i niekłopotliwą. Uwielbia bawić się sznurówkami od butów i wszelkiego rodzaju sznureczkami,tasiemkami. Śmieszna jest, gdy bawi się bawi.. , a za chwilę bęc! Głowa jej opada i zasypia z miejsca. Nie ważne, że jest to środek pokoju. A my nie chcąc jej przeszkadzać, przechodzimy obok niej i mówimy: "Cichutko, bo kotek śpi." Koteczka jest wspaniałą pięknością. Dużo się myje i już prawie wie, co należy robić w kuwecie. Chociaż zabawa kocim żwirkiem też według niej jest świetna. Ta koteczka przynosi nam wiele radości. Miło patrzy się na jej cudaczne fikołki, które wykonuje bawiąc się.
Kochana Koteczka jest malutkim naszym słoneczkiem.
Lubi być w środku między braciszkiem, siostrzyczką i mamą.
Zasypia trzymając w pyszczku cucusia mamusi. Gdy kotka uznaje, że maluszki śpią i chce pójść sama coś zjeść,
wtedy Clawdeen nagle zaczyna ssać jakby była straszliwie nienajedzona. Mama Abbie zostaje i czeka aż mała się naje i zaśnie.
Ta słodka dziewczynka jest bardzo żywą iskierką. Gdy ją położyłam na ręczniku by zrobić kilka fajnych fotek, koteczka miała inne sprawy na głowie. Tak się wszędzie rozglądała swoimi dużymi oczami, że sesja zdjęciowa trwała dwa dni. Zdjęcia i tak nie przedstawiają jakim ona jest ślicznym kotkiem.