AJLI SŁONECZKO*PL
Kocica Brytyjska Niebieska Krótkowłosa (BRI A)
Urodzona 20. kwiecień 2021
Możliwy odbiór w lipcu 2021
Filmik w 11 tygodniu życia
Ajli jest niestrudzoną koteczką, która zawsze ma uśmiech na pyszczku. Nie zniechęca jej, gdy mój synek zabierze jej zabawkę lub nie pozwoli oglądać jak gra na tablecie. Ona przymilnie nadal chce się z nim bawić. Gotowa jest wejść prosto pod rękę, a jej miękkie futerko nie pozwoli nikomu odmówić tej koteczce czegokolwiek.
Zdjęcia w ósmym tygodniu życia
Ajli to tzw. pieso-kot, czyli ma wiele cech typowych dla psiaków: chce towarzyszyć człowiekowi we wszystkich jego czynnościach. Chętnie bawi się z moim synkiem, mnie bacznie obserwuje przy szykowaniu prania i jak czytam książkę, a z mężem ogląda telewizję i odkurza.
Zdjęcia w szóstym tygodniu życia
Ajli jest pewna siebie. Ciekawi ją wielki świat i chętnie już by opuściła kocią zagrudkę. Na pewno niedługo jej się uda wydostać na zewnątrz. A wtedy czeka ją wiele zabawy i nauki.
Zdjęcia i filmik w czwartym tygodniu życia
Ajli jest fajowa! Ma wielkie zaufanie do ludzi. Lubi się bawić i z chęcią daje się głaskać po brzuszku, co jest oznaką wielkiego wyluzowania i beztroski.
Zdjęcia w trzecim tygodniu życia
Ajli ma silną osobowość. Jest pewna siebie i beztroska. Nic sobie nie robi z tego czy my ludzie bierzemy ją na ręce. Już nas zaakceptowała.
Zdjęcia w drugim tygodniu życia
Ajli jest jedyną niebieską koteczką w miocie A.