ALIDORO SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzony 20. kwiecień 2021
Zdjęcia 4,5 miesiąc życia
Alidoro jest mistrzem przyjmowania różnorodnych pozycji do spania, zabawy, jedzenia i leżakowania. Żałuję, że nie udało mi się stworzyć galerii zdjęć pt. "Alidoro i jego wygibasy". Każdy pomyśli: o wielkie co jak kot leży brzuszkiem do góry. Otóż to nie jedyna jego dziwaczna poza. Np. potrwfi zwinąć się w rogalik, precelek, sprężynkę, koło, zygzak i jeszcze w wiele innych sposobów. Kochany jest!
Zdjęcia w 15 tygodniu życia
Alidoro ma przepiękne jasne futerko. To istny mruczek, gdy tylko się do niego odezwać, on włącza swój traktorek. Lubi się bawić. Ale także lubi, gdy się go głaszcze. A czasem zamiauka, gdy ma coś ciekawego do przekazania lub gdy chce porozmawiać.
Filmik w 11 tygodniu życia
Alidoro to wszędobylski kocurek. Wszystko go ciekawi i niczego się nie boi. Z zainteresowaniem obserwuje swoją ciocię, mamę i tatę. Chce robić to co one. Ale nie wie, że jest jeszcze kociaczkiem i nie da rady wskoczyć na karton na pralce.
Zdjęcia w ósmym tygodniu życia
Alidoro jest odważny, wszędobylski i zawsze ma ogon uniesiony do góry co świadczy o jego pewności siebie. Pozatym ma jaśniutkie i mięciutkie futerko i duży uśmiech na pyszczku.
Zdjęcia w szóstym tygodniu życia
Alidoro to największy kocurek z miotu A. Jest też wielkim luzakiem. Jego ulubione zajęcie, to spanie brzuszkiem do góry w kociej rozecie.
Zdjęcia i filmik w czwartym tygodniu życia
Alidoro jest bardzo ładny. Bardzo grzeczny i lekko nieśmiały.
Zdjęcia w trzecim tygodniu życia
Alidoro jest największym kociakiem z tego miotu. Jest na razie nieśmiały do ludzi. Woli towarzystwo mamy i rodzeństwa. Najchętniej by spał i jadł. Z pewnością w ciągu paru dni to się zmieni i sam będzie chciał lepiej nas ludzi poznać. Bez nacisku, czekamy aż nadejdzie ten moment.
Zdjęcia w drugim tygodniu życia
Alidoro ma jasne futerko i bardzo okrągły brzuszek.