AVIDO SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzony 20. kwiecień 2021
Zdjęcia w wieku 5 miesięcy
Avido to kocur do kochania. Jest pieszczochem. Nie wymaga od człowieka zbyt wiele. Chce być tylko głaskany i żeby obdarzyć go odrobiną miłości.
Zdjęcia 4,5 miesiąc życia
Avido to kocurek, który uwielbia być głaskany. Sam bardzo intensywnie się doprasza pieszczot. Najpierw jest głębokie spojrzenie w oczy, potem się łasi, a jeśli jeszcze nie głaszczemy go, to nawet lekko nas podgryzie. Jest to takie słodkie.
Zdjęcia w 15 tygodniu życia
Avido jest mega wyluzowanym gościem. Robi wszystko to co chce na swój własny sposób. Np. idzie jeść kiedy zgłodnieje, a nie wtedy gdy posiłek jest nałożony na miseczki. Ma fantastyczne ciemne aksamitne futro, a jego policzki robią się coraz bardziej okazałe jak u jego taty.
Filmik w 11 tygodniu życia
Avido jest słodkim maluszkiem. Zawsze gotowy by być z człowiekiem. Nie ważne czy chodzi o zabawę, czy wspólne czytanie książek lub oglądanie telewizji. On lubi być z ludźmi.
Zdjęcia w ósmym tygodniu życia
Avido znalazł sposób na swoje rodzeństwo, które nieco przewyższa go wielkością. Kocurek zaczaja się na drapaku, wybiera swoją ofiarę, obserwuje ją, a jak nadaży się okazja, to skacze i z zaskoczenia zaczyna dokazywać z rodzeństwem. Ten sposób sprawdza się także na nasze dorosłe koty.
Zdjęcia w szóstym tygodniu życia
Avido ma słodki i nieśmiały sposób bycia. Jego ciemne futerko też jest super. A najfajniejsze ma oczka i pyszczek.
Zdjęcia i film w czwartym tygodniu życia
Avido jest małym kotkiem, ale bardzo sprytnym i mądrym. Nie tak łatwo zająć go zabawą, gdy w koło jest wiele ciekawych rzeczy do poznawania. Zamiast bawić się kocią zabawką, wolał ruszyć na wędrówkę po naszym mieszkanku. Trzeba było nieźle namachać się piórkiem, by wzbudzić jego zainteresowanie.
Zdjęcia w trzecim tygodniu życia
Avido ma niesamowicie ciemny pyszczek, choć na zdjęciach tego nie widać. Lubi być otulony ciałkami rodzeństwa lub ludzkimi dłońmi. Dlatego sesja zdjęciowa nie spodobała mu się. Zimny kocyk, jasne światło i brak ciepła mamusi. Ale przytulony od razu się uspokoił.
Zdjęcia w drugim tygodniu życia
Avido jest małą ciemną wiewióreczką