BAZIA SŁONECZKO*PL
Kocica Brytyjska Niebieska Krótkowłosa (BRI A)
Urodzona 26. lipiec 2018
Możliwy odbiór po 19. października 2018
Zdjęcia w trzecim tygodniu życia
Jest najdelikatniejszą z rodzeństwa. Nieco nieśmiała i raczej wtulona w swoją kocią mamę – Abbie. Ma bardzo aksamitne futerko i dlatego pasuje do niej imię Bazia, gdyż jest właśnie taka miła w dotyku i ten sam kolor :-) Kociczka świetnie sobie radzi w życiu. Spróbowała już kociej karmy i mleczka ze spodka, takiego bez laktozy. Spaceruje również do kuwety zainteresowana co to za dziwne miejsce. Po codziennych kocich wędrówkach wraca do miękkiego posłanka na spokojny, bezpieczny i beztroski sen.
Zdjęcia w piątym tygodniu życia
Zdjęcia w szóstym tygodniu życia
Zdjęcia w siódmym tygodniu życia
Bazia jest bardzo fotogenicznym kotkiem. Lubi robienie zdjęć. Wydaje jej się, że to po prostu świetna zabawa. Gdy jej rodzeństwo rozbiega się we wszystkie strony świata, ona zostaje. Swój wzrok skupia na aparacie fotograficznym i z zainteresowaniem słucha jego odgłosu. Jest po prostu bardzo ludzka i chętnie współpracuje z człowiekiem. Obserwuje z zainteresowaniem wykonywane przez nas czynności. Ostatnio bardzo ciekawe, nawet ciekawsze od gryzienia brata za ucho, było dla Bazi patrzenie jak rozwieszam pranie. Taka właśnie jest ta koteczka: mądra i zorientowana co się wokół niej dzieje.
Zdjęcia w dziewiątym tygodniu życia
Bazia jest bardzo mądrą koteczką. Miała ostatnio przygodę z lustrem. Uważnie przyglądała się swojemu odbiciu. Wcale nie czuła się tym spotkaniem z samą sobą zaskoczona. Może tylko troszkę rozczarował ją ten nowo zobaczony kotek, gdyż nie chciał się bawić w berka. Bazia miała być tą goniona, ale niestety nikt za nią nie pobiegł.
Zdjęcia w jedenastym tygodniu życia