BONI SŁONECZKO*PL
Kocica Brytyjska Niebieska Krótkowłosa (BRI A)
Urodzona 26. lipiec 2018
Możliwy odbiór po 19. października 2018
Zdjęcia w trzecim tygodniu życia
Kocica piękna, duża i wyglądem przypominająca małego niedźwiadka. Małe uszka, duże łapy, nosek i policzki na cały pyszczek. Jest największa z rodzeństwa. Charakter ma raczej spokojny, choć zachęcona do zabawy, szaleje niczym małe puszyste tornado. Ma fajną relację z człowiekiem, gdyż jak się do niej mówi, ona uważnie słucha i śmiesznie przekręca głowę na boki, jakby w ten sposób bardziej miała zrozumieć ludzka mowę. Jej małe uszka poruszają się jak radary i wyłapują każdy dźwięk padający z ust dwunogów. Trudno jest to opisać, jaki to jest słodki widok.
Zdjęcia w piątym tygodniu życia
Zdjęcia w szóstym tygodniu życia
Zdjęcia w siódmym tygodniu życia
Boni rośnie coraz większa i zapowiada się, że będzie pokaźnych rozmiarów kotką jak jej mama. To fajnie, gdyż wielki z niej pieszczoch więc będzie dużo ciałka do przytulania. Ma temperament pluszowej zabawki i jest prawdziwym kanapowcem lubiącym spać. Jednak ten spokój , jak to często w życiu bywa, potrafi rozbudzić się niczym wulkan w wielkim szalonym i porywczym wybuchu. W przypadku Boni, to eksplozja pozytywnej i radosnej energii, która rozlewa się po okolicy wywołując salwy ludzkiego śmiechu. Koteczka wygląda uroczo, gdy biega za światłem lasera.
Zdjęcia w ósmym tygodniu życia
Zdjęcia w dziewiątym tygodniu życia
Boni rośnie jak na drożdżach. Robi się coraz podobniejsza do swojej mamy Abbie. Zrobiła się także bardziej rozmowna. Wzięta na ręce ma zawsze „miau” do powiedzenia. Poza tym jest wesołą wszędobylską kulką. Jako pierwsza z rodzeństwa zaczęła wchodzić na drapak. Na razie nie są to imponujące wysokości, ale druga półka jest już w jej zasięgu.
Zdjęcia w jedenastym tygodniu życia