BRIX SŁONECZKO*PL
Kocurek Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzony 26. lipiec 2018
Możliwy odbiór po 19. października 2018
Zdjęcia w trzecim tygodniu życia
Kocurek jest przepiękny! Ma śliczne jasne futerko, okrągłą głowę i bardzo duże oczy, którymi głęboko zagląda we wnętrze ludzkiej duszy. Właściwie zbudowany jest tylko z tej cudownej głowy i oczek jak ciemne brylanty. Niedługo ten kolor mu się zmieni, by ostatecznie stać się pomarańczowym jak bursztyny. O osobowości Brixa, można śmiało powiedzieć, że jest cudowny! Chętnie się bawi, ale także chętnie przytula i lubi być „pieszczotkowanym”. Fantastyczny kotek!
Zdjęcia w piatym tygodniu życia
Zdjęcia w szóstym tygodniu życia
Zdjęcia w siódmym tygodniu życia
Brix rośnie na małego wszędobylskiego kocurka. Lubi zabawę, a głowę ma pełna fantastycznych, pomysłów jaj w ciekawy sposób spędzić dzień. Lubi więc wychodzić z kociego posłanka i poznawać większą przestrzeń niż ta u boku kociej mamy. Brix ma serce pełne odwagi, dlatego nie straszne mu spotkania z dużymi kotami. Jest nawet żartobliwie przez nie tarmoszony, ale dzielnie to znosi. My ludzie jesteśmy cały czas gotowi, by pomóc małemu kociakowi, gdyby był za mocno męczony w zabawie przez starsze nasze koty. Ta pomoc nie jest jednak potrzebna. On robi świetne uniki, a w grę w berka jest bardzo zwinny i z łatwością umyka. To fajnie, gdyż w ten sposób rozruszał dorosłe i dostojne ciotki, którym się do tej pory wydawało, że zabawa to dziecinada. A poza tym, Brix jest wielkim przystojniakiem.
Zdjęcia w ósmym tygodniu życia
Zdjęcia w dziewiątym tygodniu życia
Brix jest szalonym kotkiem, który lubi zabawę. Biega za światłem lasera, rozszarpuje kolorowe piórka, turla piłeczki po całej podłodze. Najfajniejsze w tym Kocurku jest to, że jak się go weźmie na ręce, nawet kiedy jest bardzo zajęty zabawą, to nieruchomieje. Jest po prostu dużym pieszczochem i lubi głaskanie nawet bardziej niż grę w piłkę.
Zdjęcia w jedenastym tygodniu życia