BUNNY SŁONECZKO*PL
Kocica Brytyjska Niebieska Krótkowłosa (BRI A)
Urodzona 26. lipiec 2018
Możliwy odbiór po 19. października 2018
Zdjęcia w trzecim tygodniu życia
Bunny , niech nie zmyli Was te słodkie imię. Piękny z niej króliczek, ale to dzielna wojowniczka. Ma charakter pewny siebie i nie da się przekupić byle piórkiem, czy grzechotką. Jak się jej coś nie podoba, to potrafi nawet zawarczeć, a taki odgłos niezbyt często się słyszy. Skąd w takiej małej kocicy tyle odwagi i pewności siebie? Ma po prostu twardy charakter. Jej „króliczkowaty” wygląd sprawia jednak, że to słodka kicia. Nie można nie chcieć jej pogłaskać, przytulić i pocałować.
Zdjęcia w piątym tygodniu życia
Zdjęcia w szóstym tygodniu życia
Zdjęcia w siódmym tygodniu życia
Bunny z wiekiem nie złagodniała. Nadal lubi sobie powarkiwać niczym pies bawiący się ulubiona zabawką. Normalnie nie powinnam o tym wspominać, gdyż warczenie nie kojarzy się z niczym pozytywnym, ale w wykonaniu słodkiego koteczka jest to coś niespotykanego i dlatego niezwykłego. Mamy już na nią dwa sposoby, a myślę że z czasem gdy będziemy się z Bunny lepiej poznawać, tych metod na poskromnienie warczącego kociaczka, będzie więcej. Po pierwsze: bardzo lubi głaskanie po szyjce, to zawsze ją uspokaja. A po drugie: zabawa w każdym momencie jest dobra na wszystko, w szczególności piórka i laser.
Zdjęcia w ósmym tygodniu życia
Zdjęcia w dziewiątym tygodniu życia
Bunny nasz warczący króliczek, bardzo lubi głaskanie po brodzie. Nie ma też problemu gdy się ją weźmie na ręce brzuszkiem do góry. Jednak warczenie, chodź rzadsze, to jeszcze czasem się zdarza. Nam się to tak spodobało, że nawet jak ją trzymamy na kolanach, to prosimy ją by do nas zawarczała. Jest to po prostu coś bardzo wyjątkowego.
Zdjęcia w jedenastym tygodniu życia