KATI SŁONECZKO*PL
Kocica Brytyjska Niebieska Krótkowłosa (BRI A)
Urodzona 8. wrzesień 2022
Możliwy odbiór na Mikołajki (06.12.2022)
Zdjęcia w 10 tygodniu życia
Kati to mistrzyni szybkości. W zabawie, czym szybciej piórko się porusza, tym lepiej. Ale kiedy ta słodka kotka, potrzebuje odpoczynku, to leży na drapaku i mruczy zadowolona z tego jak jej minął dzień. Fajnie jeszcze, jak człowiek pogłaszcze i podrapie za uszkiem.
Zdjęcia w 8 tygodniu życia
Kati jest mądra, sprytna, odważna! Ale to już o niej było wiadomo od dawna. Teraz odkryliśmy jej odpowiedzialność. Koteczka uwielbia zabawę, odkrywanie świata i pokonywanie własnych barier, gdyż już wie, że uporem i konsekwencją może osiągnąć, to co na pierwszy rzut oka wydaje się nieosiągalne. Nauczyła się opuszczać kocią zagródkę, ale kiedy zobaczyła pozostawione tam rodzeństwo, bardzo chciała do nich wrócić. Teraz więc to jest taka kotka mieszkająca w dwóch miejscach: w kociej zagródce i poza nią.
FILMIK
Zdjęcia w 7 tygodniu życia
Kati ma taki cudowny pyszczek, dzięki któremu jest taka słodka.
Zdjęcia w 6 tygodniu życia
Kati jest odwżna, ciekawska i wszędobylska.
Zdjęcia w 5 tygodniu życia
Kati chętnie się bawi nie tylko ze swoim kocim rodzeństwem, lecz także zaczyna ją interesować człowiek turlający piłeczki i machający piórkiem.
Zdjęcia w 4 tygodniu życia
Kati to wojownicza kocica. Odważna i choć nie największa z rodzeństwa, to ona odpowiada za chronienie kociego legowiska. Intruzów próbuje odstraszyć swoim prychaniem i pokazywaniem małych słodkich ząbków, które dopiero jej wyrosły.