LAJLA SŁONECZKO*PL
Kocica Brytyjska Niebieska Krótkowłosa (BRI A)
Urodzona 30. październik 2022
Zdjęcia w 11 tygodniu życia
Lajla czuje się coraz pewniej w świecie dużych dwunogów. Najlepiej lubi wylegiwać się na dole drapaka, ale często też ją widzimy na fotelu. Czyli jej koci świat zaczyna splątywać się ze światem nas ludzi.
Zdjęcia w 10 tygodniu życia
Lajla jest delikatnym kotkiem o subtelnym sposobie bycia. Trzeba sobie zapracować na jej uznanie, gdyż nie jest przekupna smakołykami czy czułymi słówkami. Ale zapomina się w zabawie, którą uwielbia - szczególnie piórka i światło laserka
Zdjęcia w 8 tygodniu życia
Lajla to taka delikatna koteczka, nawet w zabawie z siostrami lekko używa swoich małych ząbków i pazurków. Lubi się wtulić w ludzkie dłonie. I bardzo lubi biegać.
Zdjęcia w 7 tygodniu życia
Lajla jest grzeczna i nieśmiała. To taka spokojna kotka. Ma piękne duże oczy. A dziś w trakcie robienia zdjęć, prawie cały czas, pokazywała mi swój słodki różowy języczek. Nie bardzo jej odpowiada zwiedzanie świata. Woli bawić się w kociej zagródce. Ja wiem, że to tylko tak na razie. Za parę tygodni będzie wesoło biegać po całym naszym mieszkanku.
Zdjęcia w 5 tygodniu życia
Lajla jest bardzo fajna. Taka mała, a już w pełni zaufała nam ludziom i pozwala się głaskać po brzuszku.
Zdjęcia w 4 tygodniu życia
Lajla ma zniewalające spojrzenie. Oczy są duże, okrągłe i potrafią głęboko zajrzeć w nasze ludzkie. Kociczka jest małą wędrowniczką. Choć dopiero stawia pierwsze kroczki i jeszcze wszystkie łapki rozjeżdżają się jej na boki, to ona dzielnie drepcze po wersalce.
Zdjęcia w 3 tygodniu życia
Lajla jest dużą kocicą o pięknych okrągłych oczach.