LOCA SŁONECZKO*PL
Kocica Brytyjska Niebieska Krótkowłosa (BRI A)
Urodzona 30. październik 2022
Zdjęcia w 11 tygodniu życia
Loca obserwuje nasze starsze koty i dostrzega, jak one się zachowują względem nas ludzi. Teraz ta słodka koteczka wie już, że jak będzie leżała na środku korytarza, to dwunogi nie zakłócą jej drzemki, tylko przejdą obok.
Zdjęcia w 10 tygodniu życia
Loca czuje się pewnie w naszym mieszkanku. Biega, skacze, gra w piłkę i uwielbia piórka. Potrafi nawet wdrapać się na wyższą półkę drapaka. Najlepiej czuje się na naszym fotelu, z którego może obserwować rybki w akwarium.
Zdjęcia w 8 tygodniu życia
Loca to całkiem spora koteczka o dużym apetycie. Cechą charakteru, którą teraz obserwuję, to ciekawość. Wszystko ją interesuje!
Zdjęcia w 7 tygodniu życia
Loca to koteczka pewna siebie i zawsze chętna do zabawy. Ale jak na najstarszą siostrę przystało, pod nieobecność mamy, to ona odpowiedzialnie opiekuje się kocią zagrdką, a przede wszystkim siostrami. Choć nawet w tym zajęciu znajduje sposób na wesołe kocie dokazywanie, czyli zawsze można kogoś podgryźć lub urządzić zapasy.
Zdjęcia w 5 tygodniu życia
Loca ma futerko gęste, puszyste i kruciutkie jak aksamit. Bardzo fajnie się ją przytula.
Zdjęcia w 4 tygodniu życia
Loca ma duże puciaste policzki i cała jest okrąglutka. Najlepiej się czuje przy kociej mamie, więc spacer na wersalkę nie wywarł na niej wielkiego wrażenia. Ale za to, gdy wróciła do kociej zagródki, brykała jak najszczęśliwszy kot na świecie.
Zdjęcia w 3 tygodniu życia
Loca jest duża i jasna. Ma jedwabistą sierść.