MIOT L ur. 30 PAŹDZIERNIKA 2022


Rodzicami zostały koty, których ciekawość zawsze sprawia, że mamy z nimi ubaw:
Kocur Johnny Bravo

Wspaniała ZUMBAKoteczki są bardzo wesołe. Dużo czasu spędzają na zabawie i są przy tym nierozłączne. Ich kocie zapasy są bardzo śmieszne. A jak się nie gryzą i nie tarmoszą, to zaczynają biegać po całym naszym mieszkanku. To taki koci berek. Jak na małe zdrowe kotki przystało, dziewczynki mają duże apetyty. Gdy się najedzą, ich brzuszki stają się ogromne jak beczułki. A jak już im się zrobi przyjemnie po jedzonku, to odpoczywają na fotelu. Śpią tam, a z pod przymrużonych powiek obserwują nasze akwarium. Czasem bierne patrzenie zmienia się w aktywną relację między kotkami i rybkami. Tam przecież jest ciągły ruch tych małych podwodnych stworzonek, które trzeba spróbować złapać pomimo oddzielającej szyby. Obserwowanie ich jest fascynujące.


KOCICA NIEBIESKA KOCICA NIEBIESKA KOCICA NIEBIESKA
Na razie zostaje z nami Mieszka u Pani Anny Mieszka u Pani Kingi
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIAPrezentujemy pierwsze zdjęcia trojaczków z miotu L3. ur 30 października 2022r.

Dziewczynki z miotu L skończyły 1 miesiąc życia


Przygotowania do świąt 10.12.2022r.


Życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!Koteczki skończyły 3 miesiące. To nadal śmieszne kociaki, ale już na tyle samodzielne,
by zamieszkać w ludzkich rodzinach