Kocięta MIOT "M" urodzone 10. czerwca 2016r.
Rodzicami zostali
Kocur Aniołek Słodka Abbie
Abusia świetnie się spisała kolejny raz. Urodziła cztery śliczne kocięta. Wszyscy czują się dobrze. Maluszki pierwsze dni życia
mają już za sobą. Oczywiście już dostały od nas dużą ilość całusków i przytulasków. Teraz dużo leżą przy mamusi i rosną w oczach.
Nasza koteczka jest wzorową mamą. Świetnie zajmuje się maluszkami. My tylko jesteśmy po to by ona czuła się bezpiecznie i by było jej raźniej.
Kociaczki są przeurocze. Mają mięciusie futerko i słodziutkie głosiki. Wszystkie kociaki są niebieskie krótkowłose.
Wszystkie piękne i kochane. Mają wiele energii i są głodomorkami. Właśnie poznajemy siebie nawzajem.

MARSUPILAMI SŁONECZKO*PL
Kotka Brytyjska Niebieska Krótkowłosa (BRI A)
Dziewczynka jest naszą królewną. Bardzo mądra i wesoła. Często wylegiwuje się z brzuszkiem do góry. Uwielbia wspinać się na poduszkę, co jest dowodem, że jak królewna na ziarnku grochu, lubi tylko królewskie posłania. Jest bardziej ludzka niż kocia. Zdarza się tak, że wszyscy śpią a ona swoim słodkim "miał" oznajmia by ją wziąć na ręce i poprzytulać, przecież tak świetnie czuje się na kolanach.
Mieszka u Pana Macieja i Jego Żony
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA
MIKO SŁONECZKO*PL
kocur brytyjski niebieski krótkowłosy (BRI A)
Okrągły Niedźwiadek - taki w sam raz do przytulania. On zawsze ma coś do powiedzenia. Robi to w słodki sposób z wielkim uśmiechem na pyszczku. Bardzo fajnie już radzi sobie spacerując po kocim legowisku. Stawia nóżki pewnie i nawet próbuje podskoków, ale najczęściej kończą się one tak, że ląduje na brzuszku. Nie zraża się jednak i w tych swoich "niby podskokach" porusza się na przód.
Mieszka u Pani Marleny i jej córki Martynki
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA
MATRIX SŁONECZKO*PL
kocur brytyjski niebieski krótkowłosy (BRI A)
Niesamowity, bardzo mądry i sprytny. Ma duże oczy, którymi patrzy się na mnie z wielkim zaufaniem Ma spokojny charakter, bardzo zrównoważony. A okrągła buziulka sprawia, że jest bardzo ładny. To kocurek, który jak to każdy kot nie może się oprzeć urokowi kartonowego pudełka. Na razie bardzo zabawnie wychodzi mu wdrapywanie się do środka. Czasem brzuszkiem zawiśnie na krawędzi i przeuroczo rusza tylnymi łapkami by przesunąć swoje ciałko do przodu. Niesamowicie jest z siebie dumny, gdy jest już w środku a rodzeństwo patrzy się na niego z niedowierzaniem.
Mieszka u Pani Magdy i teraz ma na imię LEON
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA
MAURYCY SŁONECZKO*PL
kocur brytyjski niebieski krótkowłosy (BRI A)
Duży misio, który zawsze ma duży apetyt. przeuroczo wygląda z języczkiem na wierzchu. Maurycy to bardzo wesoły kocurek, który z zaciekawieniem rozpoczął poznawanie świata, nie boi się wyruszać na pionierskie wędrówki. Dlatego nie ma on czasu na takie nudne czynności jak pozowanie do zdjęć, gdy tylko fotograf (czyli ja), zajmuje się pstrykaniem fotek jego rodzeństwu, Kocurek w jednej chwili opuszcza plan zdjęciowy i rusza w nieznane kąciki pokoju, odważnie pragnie poznać wszystko co go otacza.
Mieszka u Pani Moniki i jej rodziny
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA