Wraz z nadejściem wiosny witamy nasz miot "N"
ur. 30 MARZEC 2023r.


Rodzicami zostały koty, stateczne i pieszczotliwe:
Duży Kocur Johnny Bravo

EKIERKA - umysł ścisły :-)


Ekierka (vel Pączuś) jest wspaniałą mamą i zawsze tak mocno z fiksowaną na punkcie swoich dzieci. Tym razem, przez pierwsze dni, Kocica nie odstępowała swoich dzieci na krok. Nawet my - jej najbliżsi dwunodzy, nie mogliśmy oglądać jej pociech.
Ta sytuacja trwała pierwszych kilka dni. Później z kolei odbyły się "przenosiny". Mimo wielu pokoleń, przebywania kotów hodowlanych w bezpośrednim otoczeniu człowieka (przecież razem nawet śpimy), koci matczyny instynkt, nakazuje znaleźć dla siebie i dzieci nowe legowisko. Nauczyliśmy się, że z zewem natury nie można dyskutować. Pozwoliliśmy więc by matka robiła swoje.
Nasz Pączuś przeniosła całą kocią rodzinkę w kąt pokoju, za fotel. Miało to być ciche i ustronne miejsce. Słodziutka zapomniała, iż ten ów fotel jest oblegany przez za równo dwunogów jak i czworonogów. Praktycznie - zawsze jest zajęty. Ja, popijając kawę, czytam na nim książki. Mój mąż uwielbia z tego fotela obserwować rybki w akwarium. Mój syn, z tego miejsca, wygląda przez okno. A cała kociarnia, tam się po prostu wyleguje.
Kociaki więc są pod stałą opieką troskliwych oczu ludzi i kotów.


KOCUR NIEBIESKI KOCUR NIEBIESKI KOCICA NIEBIESKA KOCICA NIEBIESKA
NIKO NATU NELI NUTKA
Zarezerwowany dla Pani Agaty Zarezerwowany dla Pani Magdaleny Zarezerwowana dla Pani Marty Zarezerwowana dla Pani Magdaleny
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIAKociaki w wieku 9 tygodni. Są bardzo , ale to bardzo grzeczne!
Kochane słodziaki
Kociaki w wieku 8 tygodni niby duże, ale jednak najlepiej czują się gdy są blisko siebie.
Po zabawie wspólne leżakowanie.
Kociaki w wieku 8 tygodni
Właśnie opuściły kocią zagródkę i opanowały pokuj mojego syna
Kociaki w wieku 7 tygodni robią tylko dwie rzeczy: energicznie dokazują w szaleńczej zabawie lub śpią zmęczone tym niesamowitym wybuchem radosnego szału.
Nasze kociaki rozkręcają się do zabawy. Już interesują je piórka, piłeczki i inne zabaweczki.
Na filmiku: NATU - zielona obróżka, NIKO - żółta obróżka, NELI - czerwona obróżka, NUTKA - niebieska obróżka.
Kociaki mają4 tygodnie.
Wszystkie puszyste, okrągłe, beztroskie i takie kochane.
Kociaki mają niespełna 2 tygodnie.
Ich towarzystwo już nas niesamowicie cieszy.