Oczekiwane w wielkim podnieceniu kocięta z miotu "P"
ur. 30 MAJ 2023r.


Rodzicami zostały koty, doświadczone, darzące się miłością i szacunkiem:
Kocur PIKACHU
Zawsze dumny koci tata


Niezawodna RATTATA
doświadczona SuperKociaMama


Kochana Rattatka już nie raz obdarowała nas dużą gromadką szczęścia i miłości. Tym razem też się popisała i mamy SIÓDEMECZKĘ pluszowych kuleczek. Wszystkie niebieściutkie.
Zawsze z mężem się śmiejemy, że Pikachu i Rattata, to są nasze kochane Pokemony, a ich dzieci, to słodkie "pokemoniątka". Teraz mamy 5 dziewczynek i 2 chłopców: Panczi, Paola, Penny, Persja, Pralinka oraz Pax i Pako.
Gromadka pierwszy tydzień nieco dała nam się we znaki. To są przecież trudne dni w nowym świecie, a karmienia kocięta domagały się praktycznie bez przerwy. Kocia mama nie miała nawet szansy odejść od kociego legowiska.
Rattata nie bez przyczyny nazywana jest Waleczną i Terminatorką. Bez najmniejszego użalania się nad sobą, zabrała się do wychowywania swojej kociej gromadki. My jej tylko zapewnialiśmy niewielkie wsparcie, głównie dobre słowo, pochwały i uwielbienie. Czasem niesforny maluch odłączył się od mamy i trzeba było delikatnie, go do niej podłożyć.
Po tygodniu odetchnęliśmy z ulgą i nawet się wyspaliśmy. Gdyż pierwsze dni na wszelki wypadek nastawiałam sobie minutnik, by zajrzeć co 2 godzinki do moich futrzanych skarbów. Kocia mama Rattata też potrzebowała zapewnienia, że gdyby coś, to ma wsparcie i nie została sama.
Teraz kocięta otworzyły już oczka. Są zdrowe, bezpieczne, brzuszki mają najedzone, a my zaczynamy się nimi cieszyć, poprzez branie na ręce, głaskanie i całowanie.


KOCUR NIEBIESKI KOCUR NIEBIESKI
PAX PAKO
Mieszka u Pani Kasi Mieszka u Pana Mateusza
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA


KOCICA NIEBIESKA KOCICA NIEBIESKA
PANCZI PAOLA
Mieszka u Pani Karoliny Mieszka u Pani Natalii
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA


KOCICA NIEBIESKA KOCICA NIEBIESKA KOCICA NIEBIESKA
PENNY PERSJA PRALINKA
arezerwowana dla Pani Ewy Mieszka u Pani Marty Zostaje z nami
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA


W naszy domu kociaki poznaja zapachy jesieni. Są żołędzie, szyszki, kasztany i dynia!!!
Kociaki rosną. Są coraz bardziej przyjacielskie. Kochają pieszczoty, a przede wszystkim zabawę.
Dziś 1. września. Synek poszedł do przedszkola - zaczęły się jego edukacyjne obowiązki. A kociaki, bawią się w najlepsze.
Kociaki skończyły 3 miesiące. Wszystkie są super pieszczotliwe i chętne do zabawy.
Zaczął się sierpień, a my w naszym mieszkanku mamy wesołą zabawę!!!
Nasze przepiękne i takie kochane kociaki z miotu O (wiek:10 tygodni) i Kociaków z miotu P (wiek: 9 tygodni)
Kociaki w wieku 7,5 tygodnia myślą tylko o zabawie. Trudno uchwycić taką chwilę, gdy kociaki są dłużej niż sekundę, w jednej pozycji.
Dla porządku, kociaki mają na czas zdjęć założone kolorowe obróżki: Pako (fioletowa), Pax (niebieska), Penny (pomarańczowa), Paola (brązowa), Persja (czerwona), Pralinka (zielona), Panczi (żółta).
Siódemeczka rośnie w wesołej i beztroskiej atmosferze. Kociaki bardzo lgną do nas ludzi i chętnie dają się głaskać, przytulać. Są bardzo pozytywne.
Dla porządku, kociaki mają na czas zdjęć założone kolorowe obróżki: Pako (fioletowa), Pax (niebieska), Penny (pomarańczowa), Paola (brązowa), Persja (czerwona), Pralinka (zielona), Panczi (żółta).
Kociaki są już fajnymi kompanami do zabawy. Na razie między sobą próbują się szamotać i gryżć, ale to takie niegroźne lecz bardzo słodkie.
Nasza miłoś, radość i wyzwanie w postaci siódemki kocich szkrabów.