SŁODYCZKI, CZYLI KOCIAKI Z MIOTU S ur. 1. LIPCA 2020 - będą gotowe do odbioru 24 WRZEŚNIA 2020


Rodzicami zostały nasze kochane i piękne koty, które już nie raz były rodzicami słodkich maluszków:
Kocur Pikachu

Kochana KOBRA


FILMIK KOCIAKÓW W 11 TYGODNIU ŻYCIA
FILMIK KOCIAKÓW W 8 TYGODNIU ŻYCIA
KOCUREK NIEBIESKI KOCICA NIEBIESKA KOCUREK NIEBIESKI KOCICA NIEBIESKA KOCUREK NIEBIESKI
Mieszka u Pani Joli Mieszka u Pani Justyny Mieszka u Pani Urszuli Mieszka u Pani Aleksandry Mieszka u Pani Anny
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA
Przy porodach kocicy KOBRY, nie musimy się niczym przejmować. Wszystko zaczęło się rano i skończyło w południe. Poza tym ta cudowna kocia mama, jest mądra i doświadczona, więc nie ulega instynktowi, który kazałby jej przenosić dzieci do bezpiecznej kryjówki. Jedynym życzeniem Kobry było zamieszkanie obok łóżka mojego małego synka. Często czytam na głos bajki, a czemu małe kotki miałyby się różnić od małego ludzkiego dziecka - one też lubią słuchać czytania.

Kociąt urodziło się pięć. Wszystkie niebieskie z przepięknymi pyszczkami. Częstym zadawanym mi pytaniem jest jak ja je odróżniam. Spróbuję wytłumaczyć:

SAJRI - dziewczynka ciemniejszego umaszczenia, mała "kręcioła" często zmienia miejsce swojego leżakowania, silna i ciekawska.
SHEILA - druga dziewczynka, ma prześliczny okrągły pyszczek, jaśniutki z pełnymi policzkami, dużo śpi i wybiera miejsce jak najbliżej serduszka mamy.

SMILE - kocurek okrąglutki jak bałwanek, gdzie jedna kulka to głowa, a druga tułów. Jako jedyny z pośród rodzeństwa nie ma prążków, jego futerko jest jednolite.
SANTIAGO - ten kocurek przypomina mi małą Kobrę: jest ciemnego umaszczenie z ciemnym pyszczkiem, nieco smukły.
SUMMER - kocurek największy, gdy wszyscy śpią on jeszcze je.