KOCHANE CHŁOPAKI Z MIOTU "S" ur. 30. WRZESIEŃ 2023r.


Rodzicami zostały koty, które znają się od zawsze - razem się wychowywały.
Kocur Johnny Bravo

Mądra KLARAKlara jest naszą kochaną kocicą, na którą mówimy "Klara i wszystko jasne!" Randkowanie w upalne lato, które mieliśmy w tym roku, zaowocowało nielicznym miotem. I tak przywitaliśmy na świecie dwóch uroczych chłopców. Ma to jednak swoje duże plusy: kociaki na pewno zostaną obdarowane wielką ilością miłości, tej od kociej mamy i tej od nas ludzi. Będą też dużymi miśkami, gdyż ich brzuszki zawsze będą solidnie napełnione.
Chłopców nazwałam swojsko: Staś i Stefan. Imiona pasują do siebie. A wszystko zaczęło się od dziecięcej piosenki "Mału kotek Staś", a imię Stefan pasowało do imienia brata.


KOCUR NIEBIESKI KOCUR NIEBIESKI
Mieszka u Pani Anny Mieszka u Pani Małgorzaty
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIAKocurki mają już 9 tygodni. Dziś zostały uroczymi śnieżynkami w zimowej sesji zdjęciowej. (06.12.2023r.)


Staś i Stefanek dorastają beztrosko, otoczone miłością, a dziś dodatkowo misiami, gdyż obchodzimy Dzień Pluszowego Misia (25.11.2023r.)

Kocurki są bardzo przyjacielskie i choć takie małe, to już zwiedzają całe nasze mieszkanko odważne i pewne siebie (6 tygodni)

Kocurki zaczęły właśnie poznawa świat i najbardziej spodobała im się oczywiście zabawa.

Kocurki Staś i Stefan są przepiękne i takie kochane.


Pierwsze Święto HALLOWEEN naszych kocurków!


W naszym domu, kolejne pokolenia kotów, kochają się i żyją z sobą w harmonii.
Na zdjęciach mama Klara z synkami: Stasiem i Stefanem, Paola i Odisz - jej siostrzeńcy.Kocurki Staś i Stefan, dużo się posilaja mleczkiem mamusi.Pierwsze zdjęcia braciszków (2 tygodnie)Jesienna sesja zdjęciowa (2 tygodni)