UROCZE KOCIAKI Z MIOTU U ur. 23 LISTOPAD 2020


Rodzicami zostały koty młode, lecz w pełni gotowe na bycie rodzicem:
Kocur Johnny Bravo

Klara - i wszystko jasne!


Kociaki to prześliczna trójka maluszków. Wszystkie takie kochane i cudowne. Klara została mamą po raz pierwszy. Widać było jej zdenerwowanie i obawę. Jej duże pomarańczowe oczy patrzyły się w prost w moje bardzo głęboko i przenikliwie Wszystko poszło super. A Klara, gdy tylko polizała pyszczekswojego pierwszego kociaka, od razu poczuła wielkie matczyne szczęście. eraz jedyne czego się obawia, to mój mały synek. On bardzo kocha koty i najlepiej, sam by się położył w ich kartoniku razem z nimi. Na razie maluszki są za małe na zabawę z ludzkim dzieckiem. Wkrótce na pewno obok tupotu chłopięcych nóżek, da się usłyszeć kocie łapki.
KOCICA NIEBIESKA KOCUR NIEBIESKI KOCUR NIEBIESKI
Mieszka u Pani Wiolety Mieszka u Pana Szymona Mieszka u Pana Krzysztofa
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA


Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT, ŻYCZYMY ODPOCZYNKU (zwłaszcza psychicznego), CIEPŁEJ I RODZINNEJ ATMOSFERY, DUŻO SMACZNEGO JEDZONKA I NAJBARDZIEJ WYMARZONYCH PREZENTÓW.
Nasze kociaki z miotu U i ich cioteczka Zumba, przyłączają się do życzeń.
Kociaki z miotu U są już prawie samodzielne. Mają 10 tygodni i jeszcze potrzebują potarmosić siebie na wzajem. Takie kocie zapasy i gonitwy, zapewniają prawidłowy rozwój psychiczny maluszkom. Jeszcze oczywiście czeka je drugie szczepienie. Ale już niedługo będą cieszyć swoich właścicieli u nich w domach. A na pewno radości przyniosą bardzo wiele.