JAK szóstka w lotto - KOCIAKI ur. 21-03-2024r.
________________________________________________________


Rodzicami zostały koty: doświadczone, mądre, które bardzo się kochają
Kocur PIKACHU

RATTATA - zwana WalecznąRattata została mamą!!! Ta kocica jak zwykla zaskakuje. Mamy szósteczkę. Cała kocia rodzinka czuje się dobrze. Choć jak zawsze (u nas), mamy dom wariatów :-) Ale kochamy takie życie.
Kociaki mają się wspaniale i nawet w wieku 6 tygodni, mało interesują się jedzeniem kociej karmy. A wszystko dlatego, że mają nie jedną lecz trzy kocie mamy.
1) ich biologiczna rodzicielka Rattata, która opiekuje się dziećmi wspaniale.
2) ciocia Elayne właśnie rozstała się ze swoimi biologicznymi dziećmi z miotu U (te mają już swoje kochane ludzkie rodzinki), a teraz swą matczyną miłość pprzelała na maluszki z miotu W.
3) ciocia Zumba, choć została mamą naszych malutkich kocurków Zika i Zaka, która uznała że dwójka synków, to za mało na jej głębokie pokłady miłości macierzyńskiej, więc zaczęła odwiedzać zagródkę z miotem W.

Jest to zaskakująca sytuacja. Bardzo nietypowa, ale pozwoliliśmy naszym kotkom na taką dziwną roszadę. Cieszymy się z posiadania tak zgranej kociej watachy.


KOCUR NIEBIESKI KOCUR LILIOWY KOCUR NIEBIESKI
WOLNY Zarezerwowany Zarezerwowany
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA


KOCUR NIEBIESKI KOCICA NIEBIESKA KOCICA NIEBIESKA
WOLNY Zarezerwowana Zostaje z nami
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA


________________________________________________________


Kociaki wylegują się w promieniach południowego słoneczka (zd. 14.06.2024r.)Kocurki Wiolik -po lewej i Wiggo- po prawej (zd. 06.06.2024r.)Dzień dziecka !!! (FM. 1.06.2024r.)Dziś sobotnie (tardycyjne) sprzątanie w domu.
Mogłam liczyć jedynie na pomoc Wisienki, która po wszystkim wyczerpana zasnęła, tam gdzie stała.
Kocurki z miotu W, całą akcję sprzątania, wylegiwali się w budce na drapaku, a Wella na wszystko patrzyła z góry. (zd. 11.05.2024r.)Kociaki coraz więcej czasu spędzają poza kocią zagródką. Kochamy je, a one nam bardzo ufają. (zd. 3.05.2024r.)Dziś obchodzimy DZIEŃ PINGWINA (zd. 25.04.2024r.)Gdy zabrałam z kociego posłania kocurka Wiggo, jego mama nie musiała opuszczać reszty małych osesków. Na Wiggo oko miała jego kocia ciocia Klara.(zd. 14.04.2024r.)Prezentujemy pierwsze zdjęcia kociaczków !!! Udało się zrobić fotkę Wilczkowi i Wifikowi, rodzeństwo zostało za plecami mamy. Nasza kotka ma opanowaną metodę karmienia dzieci: dzieli pociechy na dwie grupy i karmi jedną grupę leżąc na prawym boczku, a drugą grupę leżąc na lewym boczku. Mądra kocia mama.(zd. 13.04.2024r.)