MAŁE SŁODYCZKI Z MIOTU "X"
urodziły się dn. 10 listopada 2017

Rodzicami zostali
Kocur Jaguarek Nasza poczciwa Abbie
troskliwa mama
Kociakami troskliwie opiekuje się na sza koteczka Abbie. Maluchy są bardzo słodkie. Takie z nich na razie futrzane kuleczki. Bardzo okrągłe maja brzuszki. Urodziło się dwóch chłopców: XATU i XIMI, oraz urocza dziewczynka XAYA.
Filmik na YouTube

XAYA SŁONECZKO*PL
Kotka Brytyjska Niebieska Krótkowłosa (BRI A)
Xaya jest koteczką bardzo energiczną i radosną. Trudno znaleźć chwilę, w której ta koteczka siedziałaby w miejscu. Najczęściej biega i wesoło podskakuje. Lubi bawić się grzechoczącymi myszkami z puszystymi ogonkami. Zawsze te zabawki rozrzuca po całej kociej zagródce. Nauczyła się nawet, że gdy wypchnie swoja łapka zabawkę poza kocie posłanko, to my ludzie podnosimy je i z powrotem dajemy kociakom. W oczach Xayi to my po prostu się z nią w ten sposób bawimy. Więc wyrzucanie zabawek poza kocie posłanko przez Xayę to zdarzenie częste, a my nie możemy przejść przecież obojętnie tak zaczepiani do zabawy.
Mieszka u Pani Laury, jej męża i słodkiej córeczki KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA
XIMI SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Ximi ma duży okrąglutki brzuszek, który jest wynikiem faktu, że kocurek bardzo lubi jeść. Najpierw z rana jest przytulanie się do kociej mamy Abbie i oczywiście mleczko na śniadanko. Potem my ludzie podajemy maluszkom karmę. Miseczka jest zawsze wylizana do czysta. Po takim posiłku Xaya i Xatu zaczynają zabawę, ale Ximi jeszcze kręci się koło miseczek. Wyciąga sobie jedno ziarenko suchej karmy na podłogę i gryzie taką kulkę, potem robi tak z kolejna i kolejną. Jest dosyć spokojnym kotkiem, takim do trzymania na kolankach, ale zaczepiany przez siostrę do wspólnej zabawy zawsze się przyłącza. Zaczyna biegać za siostrą, ale z pełnym brzuszkiem nie może jej jak na razie dogonić.
Mieszka z Panem Andrzejem i jego mamą KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA
XATU SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Xatu jest bardzo sympatyczny i piękny. Ma bardzo ładną okrągłą głowę i prześliczne jasne miękkie futerko. Dużo się bawi z rodzeństwem, ale brany na ręce chętnie daje się przytulać i głaskać. To mądry kocurek i bardzo pogodny. Ma w sobie za równo charakter małego spryciarza i przyjacielskiego misia. Jego pomysły na zabawę oraz chęć wspólnej zabawy nie pozwalają się nudzić nam ludziom. Poza tym jest bardzo pewny siebie, więc łatwo odnajduje się w każdej nowej sytuacji. Nie można nie kochać takiego kociaka.
Mieszka u Pani Kasi i jej rodziny KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA