NATU SŁONECZKO*PL
(vel Słodki Nosek)
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzony 30. marzec 2023
Zdjęcia w 9 tygodniu życia
Jak tak patrzę sobie na kocurka Natu, to zastanawiam się, czy to przypadkiem nie jest pluszowy miś. Ma taki właśnie wygląd. Super futerko i piękny pyszczek. Jest to kocurek stateczny i bardzo delikatny. Jest super!
Zdjęcia w 8 tygodniu życia
Natu wesoło i w podskokach zapoznaje się z naszym mieszkankiem. Ani przez chwilę nie poczuł się przytłoczony nową sytuacją. Czuje się pewnie i swobodnie, chociaż właśnie pierwszy raz poszedł do naszej łazienki czy kuchni.
Zdjęcia w 7 tygodniu życia
Natu jest dużym kocurkiem, ale nie tak że jego okrągłe ciałko ogranicza go. Jest bardzo zwinny i sprytny. Udało mu się nawet wdrapać się po kociej zagródce i wyjść na zewnątrz. Jednak my jeszcze wolimy, by kilka najbliższych dni pozostał w kocim posłanku. Dlatego na razie jeszcze go odkładamy do rodzeństwa i kociej mamy. Na harce po całym naszym mieszkanku wkrótce nadejdzie czas.
Zdjęcia w 6 tygodniu życia
Natu ma śliczne ciemne futerko. Właśnie zaczął jeść kocią karmę, więc zaczyna po malutku dorastać i uniezależniać się od kociej mamy.
Zdjęcia w 5 tygodniu życia
Natu to stateczny i spokojny kocureki. Pięknie pozuje do zdjęć, dumnie pokazując jaki jest duży i dostojny.
Zdjęcia w 4 tygodniu życia
Kocurek lubi się pożywiać, wię szybko rośnie i robi się coraz większy. Fajnie, gdyż będzie dużo go do przytulania. Ma łagodny charakter i nie w głowie mu przygody. Najlepiej lubi spokój i ciepełko kociego posłanka.
Zdjęcia w 3 tygodniu życia
Kocurek jest duży i o ciemnym futerku. Jest delikatnym kotkiem nieco zdziwionym otaczającym go światem. Dlatego czym prędzej woli znaleźć się u boku swojej kochającej kociej mamy.