NELI SŁONECZKO*PL
Kocica Brytyjska Niebieska Krótkowłosa (BRI A)
Urodzona 30. marzec 2023r.
Zdjęcia w 9 tygodniu życia
Neli to wielki i cudowny pieszczoch. Uwielbia się bawić, ale jeśli tylko przerwie się zabawę, by głaskać tą koteczkę, to ona nie ma nic przeciwko temu. Najlepiej widać to na zdjęciach. Gdy tylko przestaję machać piórkiem, a zaczynam głaskać ją, To Neli od razu przewraca się na boczek. Stąd tyle jej zdjęć jak leży :-)
Zdjęcia w 8 tygodniu życia
Neli jest pewną siebie kotką i zawsze bez za hamowań dąży do tego, co sobie zaplanowała. Na swoim pierwszym spacerze po naszym mieszkanku, nie lękając się naszych dużych kotek, z ogonkiem do góry jak antenka, ruszyła prosto do miseczek z karmą. A gdy się najadła mięska przygotowanego dla dorosłych kotów, wdrapała się na łóżko i położyła obok człowieka. Głęboko zajrzała w moje oczy, jakby chciała powiedzieć: "Głaszcz mnie człowieku".
Zdjęcia w 7 tygodniu życia
Neli to kocia księżniczka. Jest pełna gracji, delikatna i taka piękna.
Zdjęcia w 6 tygodniu życia
Neli sprytnie zaczyna podskakiwać, tak by oderwać od ziemi wszystkie cztery łapy. A ten cały wysiłek, by dosięgnąć do piórek na zabawce na wysokim druciku.
Zdjęcia w 5 tygodniu życia
Kocica Neli na pierwszy rzut oka i pierwsze pogłaskanie, wydaje się być spokojna i pieszczotliwa. Ale wystarczy ją pozostawić samej sobie, a ona wędruje swoimi kocimi ścieżkami.
Zdjęcia w 4 tygodniu życia
Neli zapowiada się na koteczkę pieszczotliwą, łagodną i spokojną. Lubi wtulać się w ludzkie ręce.
Zdjęcia w 3 tygodniu życia
Neli jest dużą kotką. Ma ciemne futerko. Wysoko już unosi głowę i intensywnie się przygląda nam ludziom. Jest bardzo nami zaciekawiona.