NIKO SŁONECZKO*PL (vel Mały Johnny)
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzony 30. marzec 2023
Zdjęcia w 9 tygodniu życia
Niko to wesoły kotek, który lubi poznawać nowe zabawy. Dlatego dla jego prawidłowego rozwoju i zaspokajania jego ciekawości, wymyślamy nowe nieznane mu ciekawostki. Np. bańki mydlane są niesamowite, pałeczki matatabi fajnie pachną, a balony to na razie dziwne niewyjaśnione stwory. Kocurek jest tak radosny i pocieszny, że nie można go nie kochać.
Zdjęcia w 8 tygodniu życia
Niko obdarzył nas ludzi, swoim całkowitym zaufaniem. Wszystko co robimy, temu małemu kocięciu, on w pełni akceptuje. Wie, że chociaż tacy duzi jesteśmy, to można na nas liczyć w każdej sytuacji i to do nas miałcząc trzeba zgłaszać się ze swoimi kaprysami. Przecież to właśnie człowiek tak dobrze głaska po futrzanym ciałku. I to właśnie dwunogi, te duże i ten jeden mały, wymyślają świetne zabawy. Niko stał się po prostu bardzo ludzki. Teraz najważniejsze jest, by nigdy nie zawieść jego zaufania.
Zdjęcia w 7 tygodniu życia
Niko miał już swoją przygodę z wodą. Zdarzyło mu się całkowicie się zachlapać kocim mleczkiem. Nie wystarczył troskliwy języczek kociej mamusi. Mleczko posklejało sierść. Kąpiel więc była konieczna. I jak na prawdziwego kota przystało, kocurek nie zaprzyjaźnił się z tą mokrą cieczą.
Zdjęcia w 6 tygodniu życia
Niko jest wesołym i ciekawskim kotkiem. Bardzo lubi zabawę. A najlepiej pozaczepiać rodzeństwo i urządzać sobie kocie zapasy. Choć chętnie bawi się też z nami ludźmi piórkami i mały napędzanymi samochodzikami.
Zdjęcia w 5 tygodniu życia
Niko to pluszowa kuleczka. Ma niesamowicie mięciutkie futerko. A dotego fantastycznie wygina swoje ciałko do głaskania, jak to na kota przystało. Robi koci grzbiet i unosi swoją pupcię z ogonkiem.
Zdjęcia w 4 tygodniu życia
Kocurek jest energetyczną kulką. Na razie nie posiedzi w miejscu, tylko spaceruje po naszym łóżku jak nakręcony. Dopiero kosmetyka, czyli umycie pyszczka, zaskoczyłą go i kocurek zdziwiony- znieruchomiał.
Zdjęcia w 3 tygodniu życia
Kocurek ma jaśniejsze futerko od braciszka. Jest także nieco mniejszy i bardziej puszysty.