NUTKA SŁONECZKO*PL
Kocica Brytyjska Niebieska Krótkowłosa (BRI A)
Urodzona 30. marzec 2023r.
Zdjęcia w 11,5 tygodniu życia
Nutka lubi poleżeć sobie na miękkim kocyku, ale jeszcze bardziej od takiego leżakowania, uwielbia dokazywanie. Dlatego, jak sprężynka, energicznie poderwała się i wypatruje piórka, którym ją zabawiam.
Zdjęcia w 10 tygodniu życia
Nutka to istna torpeda, jeśli chodzi o zabawę piórkami. Jest niezwykle szybka i zwinna. Fajnie się z nią bawić. A najlepsze są jej skoki. Odrywa się od ziemi wszystkimi czterema łapkami i unosi w powietrzu. To taka piękna kocia akrobatka.
Zdjęcia w 9 tygodniu życia
Nutka lubi relacje z innymi kotami. Namawia swoje ciocie, żeby machaly jej swoimi ogonkami, a ona wtedy taki ogon próbuje złapać i to jest świetna zabawa. Kiedy indziej, Nutka namówiła swoje rodzeństwo do wejścia za łóżko. Wcale nas to nie zdziwiło, gdyż kociaki z wcześniejszych naszych miotów, też tam chętnie wchodziły. To jeśt świetne miejsce na popołudniową drzemkę. Kociaki kożystają z tego miejsca, dopóki nie podrosną i się już tam nie mieszczą. A ostatnio Nutka wymyśliła zabawę w chowanego między kocami, które rozwiesiłam na pokojowej suszarce po praniu. Taka to pełna inicjatywy kotka.
Zdjęcia w 8 tygodniu życia
Mam takie wrażenie, że za każdym razem jak patrzę na nutkę, to ona jest coraz piękniejsza. Ładnie rośnie: zdrowo i wesoło.
Zdjęcia w 7 tygodniu życia
Nutka jest bardzo energiczna i chętna do zabawy. A teraz jest w takim wieku, że w głowie jej tylko zabawa. Poza tym to kocia piękność.
Zdjęcia w 6 tygodniu życia
Nutka ma śliczne futerko. Takie jaśniutkie i milutkie w dotyku. Fajnie się ją przytula.
Zdjęcia w 5 tygodniu życia
Nutka odłożyła na później poznawanie dalekiego świata i przeżywanie niesamowitych przygód. Widocznie uznała, że najpierw należy się zapoznać z przyziemnymi sprawami. Poznaje więc kocie miseczki z karmą i kocią kuwetę. A najbardziej chce poznać samą siebie. Już odkryła swoje łapki. Nie mogę się doczekać, gdy pozna zabawę polegającą na gonieniu własnego ogonka.
Zdjęcia w 4 tygodniu życia
Nutka to koteczka o żywiołowym charakterze. Lubi przygody i odważnie zmierza się z każdą nową sytuacją. Nie boi się wyzwań jakie stawia przed nią świat.
Zdjęcia w 3 tygodniu życia
Nutka jest jasną koteczką. W każdej sytuacji potrafi powiedzieć swoje zdanie, czyli słodkie "MIAU!"