ODISZ SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Liliowy Krótkowłosy (BRI C)
Urodzony 23. maj 2023
4,5 miesiąca życia
W życiu odiszka kolejna nowość - kocurek poznaje zapachy jesieni. Jest dynia, szyszki, żołędzie, kasztany i dużo dobrej zabawy.
4,5 miesiąca życia
Odisz jest niesamowicie puszysty. Tak miło się go ściska i przytula. A najbardziej lubi zabawę piórkami i laserem. To mądry i spokojny kocur. Prawdziwy książe z bajki.
3,5 miesiąca życia
Odiszek, tak w zdrobniale nazywamy tego kocurka, jest bardzo grzeczny. Jego zachgowanie jest perfekcyjnie prawidłowe i pełne dobrych manier. Cichy i spokojny przez większą część dnia, chyba że jest czas zabawy. Wtedy Odiszek staje się szalonym pociskiem z niebywałą prędkością biegającym za światełkiem lasera. Albo staje się pluszową sprężynką podskakującą za piórkiem doczepionym do wędki.
3,5 miesiąca życia
Kocurek po mału staje się statecznym młodym panem. I pięknieje z każdym dniem.
14 tydzień życia
Odisz to piękny, pieszczotliwy i mądry kocurek. A jaki pełen energii podczas zabawy - co widać na filmiku
13 tydzień życia
Odisz, odkąd jego braciszek Ozzi wyjechał do swojej ludzkiej rodzinki, czuje się nieco inny niż rodzeństwo. Myślę, że to przez jego przepiękne futerko w kolorze kawy z mlekiem. Pozostałe kociaki sa przecież niebieskie, czyli w różnych odcieniach szarości i grafitu.
Osobowość Odiszka , zbliża go więc do nas ludzi. Lubi czasem blisko nas poleżeć, poddać się pieszczotom. Jest bardzo miłym kotem.
A kiedy organizujemy wraz z synkiem zabawę dla kotów tych małych, ale także tych dużych, to Odiszek super się bawi. Jak już wspominałam, najlepiej lubi skakać.
11 tydzień życia
Odisz jest bardzo okrąglutki. Wszystko ma okrąglutkie: głowę, pyszczek, uszka, brzuszek. Jest przyjacielski i każdy, za równo człowiek, jak i mały bądź duży kot, lubią tego puszystego kocurka.
9,5 tygodnia życia
Odisz to okrąglutki kotek o miłym charakterku. Taka kocia wersja Kubusia Puchatka. Jest kochany i śmieszny za razem. Najlepiej to widać podczas zabawy wędką z piórkami. Odiszek odrywa się z ziemni wszystkimi czterema łapkami, by po chwili spaść na podłogę jak mały słonik. Z pewnością, taki słonik, który przynosi szczęście.
8,5 tygodnia życia
Odiszek jest kocurkiem wszędobylskim. Z synkiem zaczynamy wspólną zabawę klockami, a Odisz juz nam towarzyszy. Próbował nawet wejść do środka domku z klocków, ale drzwi okazały sie dla niego za małe. śmiesznie wyglądał, gdy z klockowej budowli, wystawała mu tylna część ciałka z dyndającym ogonkiem. Troszkę utknął, ale szybko udało mu się odzyskać wolność. Niedawno odkrył zabawę balonami i to teraz jego ulubiona zabawa.
6,5 tygodnia życia
Odisz to nasz taki mały Smerf Ciamajda. Nazywamy go czasem "Pokraczek". Wszystko dlatego, że jest troszkę niezdarny, ale przy tym bardzo słodki i kochany. Świetnie bawi się z nami piórkami, a nawet myszkami i piłeczkami, ale robi to w taki sposób, jak właśnie smerf Ciamajda. Jest dzięki temu wiele miłości i sympatii do niego. I oczywiście wywołuje u nas ludzi dużą radość i głośny śmiech.
5 tygodzień życia
Odisz jest bardzo przyjacielski i beztroski. Duzi ludzie i duża przestrzeń, która znajduje się poza kocim posłaniem, nie onieśmielają go. Wręcz przeciwnie, kotek jest chętny do poznawania świata. Zaczął już swoją pierwszą zabawę piórkami.
4 tygodzień życia
Odisz najchętniej lubi przytulać się do kociej mamy, ale jest bardzo ciekawski i wszystko go interesuje. Dlatego, gdy jest przeze mnie zaczepiony np. klikaniem aparatu podczas robienia zdjęć, kocurek z zainteresowaniem odkręca się od mamy i podąża w kierunku nowego doświadczenia.
Trzeci tygodzień życia
Odisz ma przecudowne jasne futerko. Jest niemal kremowy. Kocurek bardzo otwarty i ufny. Bardzo zainteresował się aparatem fotograficznym. Dźwięk, wydawany przez to urządzenie, wcale nie przestraszył tego odważnego kotka.
Drugi tygodzień życia
Odisz, to po prostu sama słodycz. Tak jak piesek Odie z filmu o Garfildzie, lub fajny niebieski pokemon z zieloną czuprynką - Oddish. Taka też słodycz, to nasz mały kocurek.