PAKO SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzony 30. maj 2023
Zdjęcia: 3,5 miesiąca życia
Pako coraz więcej czasu spędza na kanapie w naszym- ludzkim towarzystwie. Podoba mu się gdy beztrosko sobie tak leży i jest pieszczotkowany. Odwdzięcza się swoim fantastycznym mruczeniem.
Zdjęcia: 14 tydzień życia
Pako jest już bardzo ludzkim kotem, czyli już dzieli swój czas w połowie: jedna część dla swego kociego rodzeństwa i zabawy z nimi, a druga część dla nas dwunogów. On lubi leżeć z nami na kanapie i chce by go pieszczotkować. Potrafi sam się dopraszać głaskania. Kochany kocurek.
Zdjęcia: 12 tydzień życia
Pako to duży przystojniak i bardzo grzeczny, dlatego nie można go nie kochać.
Zdjęcia: 10 tydzień życia
Pako to dostojny kocur. Ma piękne jasne futro. Jest typowym kanapowcem, który lubi leżeć na łóżeczku i być głaskanym.
Zdjęcia: 8,5 tygodnia życia
Pako to taki mały duży kocurek. Lubi uchodzić za starszego niż jest i zadaje się z chłopakami z naszego miotu O, którzy urodzili się dokładnie tydzień wcześniej. Dla swojego rodzeństwa jest więc takim małym dorosłym kotem, podziwianym i szanowanym.
Zdjęcia: 7,5 tygodnia życia
Pako jest bardzo grzeczny. Nawet jak udało mu się wyjść z kociej zagródki, to spokojnie usiadł obok i patrzył na swoje rodzeństwo, które pozostało w środku. Nie chciał sam ruszać w "wielki świat". Może troszkę się onieśmielił. On cierpliwie czeka, aż braciszek lub siostrzyczki też wyjdą, gdyż zawsze w grupie jest raźniej.
Kocurek ma fantastyczną budowę ciałka. Taki z niego mięśniak ;-)
Zdjęcia: 5 tygodni życia
Pako jest bardzo pojętym uczniem. Bierze przykład ze swojej mamy i już wie co to kuwetka oraz poznał smak wody i kociej karmy. Kotek jest głodny wiedzy, więc podpatruje nie tylko zachowanie mamy, ale także cioci Pączusia, która ma zwyczaj odwiedzać kocią zagródkę w celach zabawowych. Pako chętnie uczy się od niej gryzienia pluszowych myszek lub tarmoszenia rodzeństwa, w formie niegroźnego kociego MMA.
Zdjęcia: 3,5 tygodnia życia
Pako ma jaśniutkie futerko. A jego pyszczek jest identyczny jak u jego taty Pikachu, czyli wąsy do przodu.
Zdjęcia: 2,5 tygodnia życia
Pako to jeszce taki mały kociak, ale już widać w nim wielką pewność siebie i silny charakter. Będzie z nieg z pewnością wielki dżentelmen z klasą.