PANCZI SŁONECZKO*PL
Kocica Brytyjska Niebieska Krótkowłosa (BRI A)
Urodzona 30. maja 2023r.
Zdjęcia: 4,5 miesiąca życia
Panczi jest śliczna, chętna do zabawy, ale jednocześnie spokojna i grzeczna.
Zdjęcia: 4 miesiące życia
Panczi lubi przebywać na parapecie. Dobrze jej się tam śpi, ale także z ciekawością obserwuje świat. Jest to piękna koteczka. Taka dama z dobrymi manierami. A dzięki dużemu apetytowi, rośnie duża.
Zdjęcia: 3,5 miesiaca życia
Panczi jest niczym pantera. Ma takie muskularne i dostojne ciało. Fajnie jest się z nią bawić, gdyż jej skok na zabawkę na sznurku jest zawsze niespodziewany i wywołuje głośną salwę mojego śmiechu. Niby wiem, że koteczka zaraz złapie zabawkę, ale ona robi to w ten sposób by zawsze było to z zaskoczenia. Panczi bardzo polubiła tę zabawę i jest ona dla niej często fajniejsza niż zabawa w kocie zapasy z rodzeństwem. Bardzo się ostatnio do siebie zbliżyłyśmy i bardzo polubiłyśmy.
Zdjęcia: 14 tydzień życia
Panczi jest damą pełną gracji i wspaniałych kocich manier. Poza tym jest duża i urokliwa.
Zdjęcia: 12 tydzień życia
Panczi jest takim kotem brysiem - misiem, czyli duży leniuszek, kanapowiec. Kochana przytulanka. A fajnie, gdyż jest jej dużo do przytulania i ma super miękkie futerko.
Zdjęcia: 10 tydzień życia
Jestem pod wrażeniem jak ta piękna koteczka urosła. Kiedyś taka mała i delikatna, a teraz to duża słodka kocica.
Zdjęcia: 8,5 tygodnia życia
Panczi jest bardzo grzeczną kotką. Fajnie można z nią rozmawiać. Gdy się tylko do niej mówi, ona uważnie słucha i oczywiście wszystko rozumie. Np. taka sytuacja była podczas robienia zdjęć. Pięknie poprosiłam Panczi, by grzecznie usiadła i dała sobie zrobić zdjęcie, a ona naprawdę starała się za wiele nie ruszać. I to nie był jedyny raz, takiej naszej wspólnej pogadanki. Poza tym to piękna kotka z mięciutkim i gęstym futerkiem. Jest dużą kotką.
Zdjęcia: 7,5 tygodnia życia
Panczi bardzo podrosła. Jest super kotką. Taką do zabawy i do przytulania.
Zdjęcia: 5 tygodni życia
Panczi bardzo podrosła. Na pewno ma w tym udział jej duży apetyt i chętne próbowanie nowych smaków: suchych i mokrych przekąsek. Koteczka nabierając ciałka, stała się także bardziej pewna siebie. Bardzo lubi zabawę i chętnie bierze udział w kocim berku. Ma niekończące się pokłady energii, dlatego może się bawić raz z siostrą, potem z bratem, później jeszcze z drugą siostrą i nawet jeszcze później, gdy niektórzy z pośród jej rodzeństwa już odpoczywają, ona jeszcze bawi się ogonem kociej mamy.
Zdjęcia: 3,5 tygodnia życia
Panczi jest bardzo grzeczna. Nieco nieśmiała, ale to jej nadaje bardzo dużo uroku, gdyż jest taką przytulaśną kruszynką. Bardzo dzielnie sobie radzi wśród licznego rodzeństwa i bez kłopotu potrafi tak rozpychać się swoimi małymi łapkami, by dostać się do mamowego cycusia.
Zdjęcia: 2,5 tygodnia życia
Panczi to nasz mały skarbuś. Jest taka delikatna, grzeczna i słodka.