PAOLA SŁONECZKO*PL
Kocica Brytyjska Niebieska Krótkowłosa (BRI A)
Urodzona 30. maja 2023r.
Zdjęcia: 6 miesiąc życia
Paola jest kotką alfa, czyli pewna siebie, zawsze odgrywa tzw. pierwsze skrzypce podczas zabawy, tak że inne koty mogą sie pobawić dopiero, gdy ona się zmęczy.
Uwielbia wyglądać przez okno.
Jest wielką pięknością.
Zdjęcia: 5 miesiąc życia
Paola jest bardzo puszysta i mięciutka. Taka super do przytulania. Ale ona ma też inne ambicje, a nie tylko leżeć, pięknie wyglądać i smacznie zjeść. Ona uwielbia obserwować świat przez okno. Ma tam widok na drzewo, które w czasie wiatru fascynuje ją swoimi ruchami. Paola była najzabawniejsza, gdy próbowała łapać krople deszczu. To była dla niej niezła zabawa, choć nie złapała ani jednej kropli, gdyż wszystkie były po drugiej stronie. Widocznie to to samo co z czerwona kropką lasera - te się jej nie da złapać.
Zdjęcia: 5 miesięcy życia
Paola troszkę podrosła, ale nadal jest mistrzynią piórek na wędce. Uwielbia zabawę, spanie w łóżku, a z dnia na dzień jest piękniejsza.
Zdjęcia: 4,5 miesiąca życia
Paola jest koteczką, z którą można przysłowiowe "konie kraść". Taka z niej koteczka chętna do zabawy i pieszczot, a jak trzeba to nawet pomoże naczynia włożyć do zmywarki, sama wskakując do środka.
Zdjęcia: 3,5 miesiąca życia
Na Paolę zawsze można liczyć. Jak piesek chętnie przybiega wołana. A także, gdy jej się nie zaprasza do zabawy, ona i tak się pojawi. Po prostu interesuje ją wszystko i sprawdza, czy jakakolwiek czynność wykonywana przez czlowieka, nie jest przypadkiem świetną zabawą. Nawet wskoczyła mi na biurko, kiedy pracowałam na laptopie, by zobaczyć z bliska ruch moich palców na klawiaturze.
Mój syn zawsze ma ją jako towarzyszkę swoich zabaw, czy są to kredki, klocki, resoraki czy nawet książeczki.
Zdjęcia: 14 tygodni życia
Paola jest piękna, zabawna, pełna pozytywnej energii, którą dzieli się ze wszystkimi domownikami, tymi kocimi i ludzkimi, a nawet z rybkami akwariowymi.
Zdjęcia: 12 tydzień życia
Paola lubi być tam, gdzie coś się dzieje. Zawsze pierwsza wskakuje na sesję zdjęcioswą. I pierwsza słyszy, gdy sięgam laserek z szuflady lub piórko z szafy. Ona wie, że takie odgłosy zapowiadają zabawę. A nic się nie zmieniło: Paola to mistrzyni zabawy.
Zdjęcia: 10 tydzień życia
Paola to mistrzyni zabawy. Właśnie została przez nas okrzyknięta "Królową łowów", gdyż perfekcyjnie umie upolować piórko dyndające na sznurku i nieco je uszkodzić. Zabawa z nią, to czysta przyjemność.
Zdjęcia: 8,5 tygodnia życia
Paola to mała torpeda. Jest bardzo zwinna i szybka. W zabawie z rodzeństwem to jej wielki atut, gdyż zawsze w berka dogoni braciszka lub siostrzyczkę, a gdy sama jest goniona, to staje się po prostu niedościgniona. A ten jej przeuroczy pyszczek, jest taki słodki.
Zdjęcia: 7,5 tygodnia życia
Paola jest bardzo zajętą kotką. Zawsze ma coś do zrobienia i nie może posiedzieć czy poleżeć w miejscu. Trzeba zagryźć ogon mamy, łapą walnąć brata, spróbować upolować piszczącą mysz lub poprostu pograć w piłkę. Widać, że dobrze się przy tym bawi, gdyż uśmiech nie znika z jej pyszczka.
Zdjęcia: 5 tygodni życia
Paola jest pełna gracji. To kocia piękność, kocia księżniczka. Dystyngowana z kocimi ruchami, jest po prostu przecudowna. Piękna! I ona o tym bardzo dobrze wie. Zakochałam się w tej koteczce. Jest jak z piosenki: "... dla mnie wyglądasz idealnie..."
Zdjęcia: 3,5 tygodnia życia
Paola to pewna siebie i odważna koteczka. W tej pełnej gwaru i rumoru gromadce, świetnie się odnajduje. Zawsze wędruje po kocim posłanku z uniesioną głową i ogonkiem, niczym antenka, sterczącym do góry. Na rękach u człowieka, zdecydowanie zagląda głęboko w oczy. Jakby chciała pokazać jaka jest waleczna. A przecież, taka postawa wcale nie dziwi, gdyż "Waleeczna", to drugie imię jej mamy.
Zdjęcia: 2,5 tygodnia życia
Paola ma piękną okrągłą głowę, małe uszka i super krótkie, gęste futro. Ona gdy się przebudzi i zauważy brak kociej mamy w posłanku, od razu podnosi raban. Lubi, gdy mama jest blisko.