PAX SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzony 30. maj 2023
Zdjęcia: 3,5 miesiąca życia
Pax potrafi poprawić humor i odgonić smutki. To bardzo miłe, gdy się go weźmie na ręce, a jego ciałko nie stawiające żadnego oporu, można głaskać i przytulać i ściskać. A na jego pyszczku jesd duży uśmiech. To taki przykład, że kot to woda. Na rękach po prostu się przelewa.
Zdjęcia: 14 tydzień życia
Pax jest dużym kocurkiem, którego można brać na ręce i ściskać do woli. On wtula się wtedy w ludzkie ramiona i nierusza. Taki z niego pluszowy miś.
Zdjęcia: 12 tydzień życia
Pax jest super małym kocurkiem, choć już całkiem podrósł. Jednak podczas zabawy jest kulką pełną chęci do wesołych skoków i radosnego biegania. Ma jednak takie, momenty, że potrzebuje kilku chwil samotności. Przecież podczas energicznej zabawy, siły umykają i trzeba je zregenerować. Dlatego Pax chowa się pod szafę. I nie pomogło, że zastawiliśmy tamto miejsce kartonem. On sforsował tą przeszkodę i nadal korzysta z tego miejsca, podczas popołudniowej sjesty.
Zdjęcia: 10 tydzień życia
O Paxie można powiedzieć, że jest z niego taki swojski chłopak. Zawsze wyluzowany i będący sobą. I takim właśnie się samemu, przy nim się jest.
Zdjęcia: 8,5 tygodnia życia
Pax jest ładnym i kochanym kociakiem. Z wielkim zainteresowaniem, zaczął przygodę z poznawaniem naszego mieszkanka. Na razie zatrzymał się w kuchni, widocznie jeszcze nie zgłębił jej wszystkich sekretów.
Zdjęcia: 7,5 tygodnia życia
Pax jest uroczym kocurkiem. Takim, jak to się mówi, do rany przyłóż. Zawsze potrafi na ludzkiej buzi wywołać uśmiech. A to wszystko przez swoje wesołe podskoki. Kiedy się zmęczy, to uwielbia być pieszczony, dlatego można go głaskać i przytulać do woli.
Zdjęcia: 5 tygodni życia
Pax to bardzo ładny kocurek. Jest bardzo zainteresowany wszystkim dookoła i dlatego ma cały czas uruchomiony stan gotowości :-). Czyli: oczy szeroko otwarte, uszka obracają się w koło jak radary, a ciałko napięte jak struna. Kocurek nas ludzi już zaobserwował ze wszystkich stron, ale kto to wie co jeszcze spotka Pax na swojej drodze. Dlatego jest taki uważny. A gdyby przyszło bronić kociej mamy i kociego rodzeństwa? Wtedy on będzie na pewno gotowy.
Zdjęcia: 3,5 tygodnia życia
Pax zaraził swoją gadatliwością rodzeństwo. Kiedyś to była taka cicha gromadka słodkich kulek. Teraz wystarczy, że w polu widzenia kocisków pojawia się jakikolwiek objekt np. my ludzie, inny kot, świetlny zajączek, a kociaki jeden przez drugiego wołają "miau!" Pierwsze skrzypce oczywiście należą do Paxa.
Zdjęcia: 2,5 tygodnia życia
Pax jest kocurkiem, który człowiekowi ma zawsze coś do powiedzenia. U nas w domu powstało powiedzenie: " jeśli bierzesz kotka na ręce a on miałka, to z pewnością trzymasz na rękach Kocurka Paxa". Ma on przy tym tak słodkie spojrzenie, że w odpowiedzi jedyne co można do niego powiedzieć to "ACH! KOCHANY SŁODZIAKU!".