PENNY SŁONECZKO*PL
Kocica Brytyjska Niebieska Krótkowłosa (BRI A)
Urodzona 30. maja 2023r.
Zdjęcia: 5 miesiąc życia
Penny ma bardzo pozytywny charakter. Jest prawdziwym przyjacielem, który potrafi przytulić się i głośno mruczeć. Jest też coraz piękniejsza i ma bardzo unikalny kolor futra. Jest bardzo ciemne i błyszczące. gdy wkrótce wybarwią się na bursztynowo, oczy koteczki, to będzie ona wielką pięknością.
Zdjęcia: 5 miesięcy życia
Penny jest cudowną kotką: przytulaśną, mruczącą, zabawową.
Zdjęcia: 4 miesiące życia
Penny to koteczka, która ma absolutnie bezgraniczne zaufanie do człowieka. Ona jest kotkiem towarzyszącym, czyli nie opuszcza człowieka na krok. Uwielbia nasze ludzkie towarzystwo. Jesteśmy jej alfą i omegą, czyli jej światem.
Zdjęcia: 10 tygodni życia
PennyPenny potrafi chodzić za człowiekiem jak mały piesek i jest to urocze. Ociera się o nogi jak kotek, ale ma wiele cech typowych dla pieska, a są to wielkie oddanie, przywiązanie i wierność.
Zdjęcia: 8,5 tygodnia życia
PenyPeny jest koteczką o miłej aparycji. Mała z niej przylepa. Pięknie kontrastuje swoim ciemnej barwy futrem, pośród jaśniejszego rodzeństwa. To koteczka zawsze pogodna i nigdy nie przejmuje się, jeśli coś pójdzie po nie jej myśli, np. jej ulubiona piszczącą myszkę zabierze rodzeństwo, albo mały ludzki dzieciak nie da pobawić się kolorowym resorakiem. Tak jakby sobie mówiła: "Trudno czasem tak się zdarza, że nie jest tak jakby się chciało".
Zdjęcia: 5 tygodni życia
PenyPeny ma mój ulubiony charakter kota. Jest bezkonfliktowa, zawsze uśmiechnięta, a od życia przyjmuje wszystko to, co otrzymuje i nie domaga się niczego ponad to. Jest bardzo kontaktowa. Niczym piesek z uniesiony do góry ogonkiem biegnie wprost na ręce do człowieka. Podejrzewam, że nasza wzajemna miłość będzie rosła i rosła, a PenyPeny na stałe zamieszka z nami. I jeszcze te jej oszałamiające spojrzenie i ciemne futro.
Zdjęcia: 3,5 tygodnia życia
Penny wyróżnia się swoim bardzo ciemnym futerkiem i ciemnym pyszczkiem. Zaczęłam pieszczotliwie nazywać ją "PenyPeny" i ona raczej już wie, że to o nią chodzi. Jest bardzo mądra.
Zdjęcia: 2,5 tygodnia życia
Penny ma urocze ciemne futrko, w tak mocno ciemnym kolorze, że niemal się takiego odcienia nie spotyka. Jest dużą kotką, chętnie opóściłaby już kocie posłanko, gryż jak żyrafa wyciąga swą szyję i obserwuje ogromny świat, którym dla niej jest nasz pokój.