PERSJA SŁONECZKO*PL
Kocica Brytyjska Niebieska Krótkowłosa (BRI A)
Urodzona 30. maja 2023r.
Możliwy odbiór na koniec sierpnia 2023r.
Zdjęcia: 12 tydzień życia
Persja jest bardzo mądrą koteczką. Kiedy jest czas na zabawę, to ona bawi się ze wszystkich swoich sił. Jak jest czas na spanie, to wybieras najwygodniejsze dla siebie miejsce, np. popo.ludniowa drzemka na parapecie okna, a wieczorem przytulona do kociego rodzeństwa. Też nigdy dwa razy nie trzeba jej zapraszać do jedzenia.
Zdjęcia: 10 tydzień życia
Persja fajnie pokazuje ząbki, gdy chce coś upolować, np. latającą muchę, lub piórko. Po prostu, to taka gotowość, by schwytać w pyszczek swą zdobycz.
Zdjęcia: 8,5 tygodnia życia
Persja jest bardzo pozytywnym kotem. Jej wesoła minka i szczere miłe spojrzenie prosto w oczy sprawia, że od razu ma się dobry humor.
Zdjęcia: 7,5 tygodnia życia
Persja bardzo otworzyła się na nas ludzi. Ufa nam bezgranicznie. Wycieranie oczek, czy obcinanie pazurków, jest dla niej oczywistą relacją z człowiekiem. To bardzo przyjacielska kotka. Lubi się bawić, szczególnie fajne są dla niej piórka, którymi poruszam ja lub mój syn. Ta wspólna zabawa jeszcze bardziej wpływa na rozkwit naszej kocio-ludzkiej przyjaźni i miłości.
Zdjęcia: 5 tygodni życia
Persja ma bardzo bogatą osobowość i poznawanie jej sprawia wielką przyjemność, gdyż zawsze pozytywnie zaskoczy swoim zachowaniem. A znamy się dopiero 5 tygodni, więc na pewno jeszcze wiele się nowego o niej dowiemy. Pokazała nam się jako troskliwa starsza siostra, mądra i sprytna, czasem mały rozrabiaczek, a czasem do rany przyłóż słodziak.
Zdjęcia: 3,5 tygodnia życia
Persja podrosła już i nieco spoważniala. Wydaje się, że ciągle się troszczy o swoje rodzeństwo. Zawsze czuje się niepewnie, gdy kocia mama opuszcza legowisko. Tak jakby się martwiła, co się stanie jeśli kocia mama nie wróci? Koteczka przejmuje się tą myślą, gdyż to siebie widzi w zastępstwie mamy, czyli siebie obarczyła odpowiedzialnością za rodzeństwo, podczas nieobecności rodzicielki. Wrażliwa z niej koteczka.
Zdjęcia: 2,5 tygodnia życia
Persja prezentuje się uroczo. Ma śliczny pyszczek, który wydaje się być cały czas uśmiechnięty.